לאחר שמכשירי ה'נקסוס' (Nexus) קיבלו את העדכון לגרסה 4.4.2, הבאים לקבל את העדכון הם המכשירים ממהדורת ה-Google Play Edition.

כמו שעון, קיבלו מכשירי ה-HTC One וה-Galaxy S4 במהדורת האנדרואיד הנקייה שנמכרים דרך החנות המקוונת של גוגל את העדכון דרך מנגנון ה-OTA. העדכון לגרסת 'קיט-קט' (KitKat) העדכנית ביותר לא כולל שינויים מרחיקי נותנים מספר שיפורים ותיקוני באגים כמו שיפור בזמן התגובה של יישום הצילום, חסימת פריצת האבטחה אשר אפשרה להפיל את יישום ההודעות Hangouts, לבטל זמנית את הגישה לרשת ואף להפעיל מחדש את המכשיר באמצעות הודעת SMS.

בנוסף, באופן תמוהה העדכון הסיר את אפשרות ה-App Ops המאפשרת לשלוט בהרשאות הניתנות ליישומים, יש לציין כי מלכתחילה האפשרות הייתה מוסתרת והיה ניתן לגשת אליה באמצעות התקנה של יישום צד-שלישי. על-פי גוגל האפשרות עדיין לא הייתה מוכנה ושימוש בה גרם לאי-יציבות עם היישומים המותקנים על המכשיר ומלכתחילה נכלל 'בטעות' ולכן הוחלט להסיר אותו.
פיטר אקרסלי (Peter Eckersley)' מארגון ה-EFF מתח ביקורת חריפה על גוגל בעקבות הסרת האפשרות לשלוט בהגדרות הפרטיות וכותב "לרגע היה נראה כי לגוגל אכפת מבעיית הפרטיות, אך עתה יש לנו ספקות".

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.