סמסונג משיקה מכשיר נוסף לסדרת ה-Galaxy S4, והפעם זוהי הגרסה ה”מוקשחת” עם עמידות כנגד נפילות מים ואבק, וגם גוף מאלומיניום במקום פלסטיק.

פרט ליכולות השרידות הגבוהות הגרסא חדשה למכשיר הדגל שומרת על מפרט מתקדם. ה-Galaxy S4 Active כולל מעבד מרובע ליבות במהירות 1.9GHz, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 2GB, אחסון פנימי בנפח 16GB (רק כ-11.25 מהם זמינים למשתמש) לצד חריץ הרחבה לכרטיסי microSD עד 64GB, מסך LCD בגודל 5 אינצ' ורזולוציית Full HD בצפיפות של 443 נקודות לאינצ', טכנולוגיית מגע המאפשרת שימוש במכשיר גם עם כפפות, מצלמה אחורית ברזולוציית 8 מגה-פיקסל עם מבזק LED, מצלמה קדמיית ברזולוציית 2 מגה-פיקסל וסוללה בקיבולת 2,600mAh.

בנוסף, מצויד המכשיר באופן טבעי במיטב התוכנה, הכוללת את גרסא 4.2 של מערכת ההפעלה אנדרואיד, ממשק ה-TouchWiz החדש של סמסונג וכל היכולות המתקדמות שהוצגו עם מכשיר הדגל Galaxy S 4, הכוללות צילום משתי המצלמות במקביל, הוספת הקלטות קוליות לתמונות, צילום תנועה, אלבום אינטראקטיבי הממיין את התמונות ל"אירועים" לפי המיקום וזמן הצילום, חיבור מספר מכשירים למערכת רמקולים היקפית, שליטה על המכשיר ללא מגע ועוד.

את כל זה דחסה סמסונג לתוך גוף משודרג, בעל עובי של 9.1 מ"מ ומשקל של 151 גרם, בעל עמידות בתקן IP67, שמשמעותו עמידות באבק ובמים בעומק של עד מטר למשך עד חצי שעה.

המכשיר יושק היום בישראל במחיר של 3,299 שקל בחנות היבואן ובחנויות המורשות ובסוף החודש יגיע גם למפעילות הסלולר השונות.