הגלקסי אס 3 הושק אמנם יחד עם העולם, משהו שכמעט ואינו קורה בשוק הסלולר בישראל. אבל יחד עם השקה חגיגית גילינו כי גם המחירים מרקיעים שחקים. כך ברשתות הסלולר מחירו יעמוד בין 3,900 ל-4,200 למחיר מזומן כשהוט מובייל היא הזולה מבין כולם, וברשתות הפרטיות המחיר יעמוד סביב 3,700, ואילו בחנות של סאני, היבואנית הרשמית הוא יימכר ב-3,999 ש”ח. בהחלט לא זול.

מי שנרשם למכירה המוקדמת בסאני, זכה למחיר הנמוך ביותר בעת ההשקה – 3,549 ש”ח הכולל גם הנחה על רכישת אביזרים. אך יש מי שהמחיר עדיין יקר לו, וזו קבוצת הרכישה בפייסבוק אשר זו השנה השנייה שבה היא פועלת (בפעם הקודמת זה היה למכשיר הגלקסי אס 2). העסקה אותה הם הצליחו להשיג זולה עוד יותר ועומדת על תג מחיר של 3,399 ש”ח הכולל אחריות לשנה (לא של סאני), מגן מסך והנחה לרכישת אביזרים. מי שמוכן להרחיק עד אילת ימצא את המכשיר במחיר זול מעט יותר בחנות KSP המקומית תמורת 3,331 ואולם יש לציין כי בשני המקרים נדרש לבצע מספר פעולות והורדת אפליקציה כדי להפעיל את העברית המלאה במכשיר.

ההשקה בארץ מקביל לעולם יצרה מצב בו ההפרש בין מחירי רשתות הסלולר לחנויות הפרטיות אינו גדול ואנו מעריכים שמי שמוכן להתאפק עוד קצת, ימצא מחיר זול עוד יותר שכן המחירים ימשיכו וירדו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.