סאגת עדכון מכשירי ה-Galaxy S3 לפני סיום? מספר דיווחים שקיבלנו מגולשי האתר ואומתו על ידנו, סמסונג (סאני) החלה לשחרר את עדכון האנדרואיד 4.3 עבור מכשירי ה-Galaxy S3 בישראל. העדכון כזכור הושק בארץ ובעולם בחודש נובמבר האחרון כפי שדיווחנו כאן לראשונה, אולם בשל תלונות המשתמשים על תקיעות רבות של המכשיר, זמן ארוך עד אשר הוא יוצא ממצב המתנה ובעיות הקשורות לקישוריות ה-WiFi וה-Bluetooth, הופסקו שדרוגי המכשירים בעולם עד אשר יתבררו הדברים.

כעת, לאחר שחזר העדכון לאוויר בתחילת חודש שעבר, גם בישראל קיבלנו דיווחים כי גם מכשירים ברשת אורנג’ בישראל החלו לקבל את העדכון אשר זמין בעדכון אוטומטי דרך תוכנת ה-Kies ואף זמין להורדה בהתקנה ידנית דרך אתר SamMobile (דורש רישום). כרגע לא ידוע לנו על מפעילות אחרות שבהם העדכון זמין, וככל הנראה זה עניין של ימים עד אשר הוא יושק אצל כלל המפעילות.

כזכור, בין החידושים המגיעים עם גרסת האנדרואיד 4.3 היא קודם כל עיצוב רענן וחדש לממשק ה-TouchWIZ וזוכה לממשק של הגלקסי S4. ישנו מסך נעילה חדש עם אפשרות להוסיף וידג'טים במסך הנעילה (פיצ'ר המגיע החל מאנדרואיד 4.2), שיפור אפקט המים בפתיחת המכשיר, ואפשרות לשנות את גודל השעון ולהשאיר הודעה אישית. נוספה גם תמיכה בשעון החכם החדש של סמסונג, ה-Galaxy Gear, ובאופן כללי בשאר המכשירים הפועלים עם Bluetooth 4.0 LE. אך אולי חשוב מכל אלו, היא פונקציית האיחוי (TRIM) שנוספה החל מגרסת האנדרואיד 4.3 ומבצעת אופטימיזציה לזיכרון הפנימי כך שהמערכת לא תהפוך לאיטית עם הזמן.

קרא עוד:  יותר בפחות: Realme X2 Pro עם +Snapdragon 855 נמכר ב-450 דולרים

קיבלתם את העדכון? שתפו אותנו אם נתקלתם בתקלות ומהי הרשת שלכם (תודה לגיא מולמן ואריאל שוסטק על הטיפ!).

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.