אמש התקיים אירוע ה-Unpacked של סמסונג (Samsung) בו היא חשפה את סדרת Galaxy S20 לצד הדור השני למכשיר המתקפל, Galaxy Z Flip וכן האוזניות Buds Plus.

על סדרת ה-Galaxy S20 נשמעו דיווחים רבים שאת רובם סמסונג אישרה עם ההכרזה. היא הציגה שלושה דגמים – Galaxy S20 עם מסך 6.2 אינץ', S20 Plus עם מסך 6.7 אינץ' והגדול הוא S20 Ultra עם מסך 6.9 אינץ'. כולם מסוג Dynamic AMOLED 2X ברזולוציית +Quad HD ותמיכה בתדר רענון של 120 הרץ, עם חריר למצלמה הקדמית בתצורת Infinity-O.

הבדל נוסף נמצא במצלמה. הדגם הרגיל מגיע עם שלושה חיישנים כשאחד מהם הוא חיישן 64 מגה-פיקסל עם עדשה לצילומי זום אופטי של 3x ועד 30x בשילוב של זום דיגיטלי. דגם ה-S20 Plus כולל מערך צילום זהה, אך עם תוספת של חיישן DepthVision לזיהוי העומק ואילו Galaxy S20 Ultra מציע חיישן באבחנה של 108 מגה-פיקסל במקום ה-64 מגה-פיקסל.

וידאו: Galaxy S20 בהצצה ראשונה

מי שדווקא גנב את תשומת הלב בהכרזה היה זה Galaxy Z Flip, המגיע כחמישה חודשים בלבד אחרי ה-Galaxy Fold. הפעם סמסונג בחרה ללכת על תצורה פשוטה ונוחה יותר לשימוש וכן הוסיפה לא מעט שיפורים במנגנון שימנעו נזק למסך לאורך זמן.

ציר הקיפול החדש מאפשר לעצור בכל זווית שהיא, כאשר שני חציי המסך מתפקדים כשני מסכים נפרדים בגודל של 4 אינץ' כל אחד. כך אפשר להפעיל אפליקציות במקביל – כל אחת על מסך אחר, או להשתמש באפליקציות מותאמות שיציגו את התוכן הראשי על החצי העליון וממשקי שליטה בחצי התחתון כמו לדוגמה ב-YouTube.

וידאו: Galaxy Z Flip בהצצה ראשונה

Samsung Galaxy S20

ה-Galaxy S20 הוא הקטן מבין סדרת המכשירים של סמסונג: הוא נושא מסך בגודל 6.2 אינץ' מסוג AMOLED עם חריר למצלמה הקדמית, מערך צילום משולש ותמיכה בוידאו 8K. הוא מבוסס על מעבד מתומן ליבות עם 8 או 12 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט לאחסון פנימי ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 10.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.