סמסונג גלקסי S10e

כבר ידוע לכל כי סמסונג (Samsung) מתכננת להשיק שלושה מכשירים חדשים תחת סדרת Galaxy S10, אבל לא הרבה פרטים נחשפו על דגם המוזל, או ה"לייט" של הסדרה. לפי דווחים אחרונים זה ייקרא Galaxy S10E, והוא יוצע ללא מסך Infinity Display הקמור לצדדים, זאת לראשונה במכשירי הדגל של סמסונג.

התמונות האחרונות שהודלפו לרשת לא משאירות הרבה מקום לדמיון. לפיהם אפשר ללמוד כי גם Galaxy S10E יציע מסך "שטוח" עם מעט מאוד מסגרת בצדדים, כאשר החור הקטן בצד ימין למעלה הוא עבור מצלמה הקדמית. בדומה ל-Galaxy S10 ו-Galaxy S10Plus, אולם במקרה של דגם זה מדובר במצלמה בודדת.

כפי שניתן לשים לב למכשיר אין חיישן טביעות אצבע פיזי והוא ככל הנראה גם לא יהיה מוטמע בתוך התצוגה, אלא אלא בדופן המכשיר. מאחור ממוקם מערך הצילום הכולל גם זוג עדשות ומבזק לד כפול ולעת עתה לא נאמר הרזולוציה של החיישנים.

המפרט של Galaxy S10E יכלול מסך 5.8 אינץ', זאת לעומת 6.1 אינץ' לדגם הרגיל ו-6.4 אינץ' לדגם הפלוס. הוא יגיע בגרסה הכוללת 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט לאחסון, אך ייתכן כי הוא יוצע בדגם נוסף עם זיכרון עבודה של 4 גיגה-בייט.

Galaxy S10E אמנם מציע מפרט משונמך ביחס לשאר הדגמים, אבל לפי הערכות הוא לא יהיה זול כלל. מחירו צפוי לעלות בין 700 ל-800 דולרים, כלומר מחיר שווה ערך למכשירי דגל אחרים בשוק.

קרא עוד:  וואווי צפויה לקבל הארכה של 90 יום נוספים

באם הפרטים נכונים, השמועות על כך שהדגם היקר ביותר של Galaxy S10 Plus יעלה כמעט 2,000 דולרים – ככל הנראה נכונות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.