לוגו סמסונג

הדור העשירי של מכשירי ה-Galaxy S של סמסונג (Samsung) אמור להיות מושק בעוד יותר מחצי שנה, כנראה בהתאם למסורת לפני תחילת כינוס הסלולר העולמי השנתי בפברואר בברצלונה, אבל גל השמועות והדיווחים כבר כאן. כך לדוגמה, האתר The Bell הקוריאני טוען שלפי מקורות בכירים בתעשייה Galaxy S10 Plus, מכשיר הפרמיום בסדרה, יגיע עם 2 מצלמות קדמיות מעבר לשלוש המצלמות מאחור.

ההשקה הפעם אמורה להציע שלושה מכשירים, כאשר Galaxy S10 Plus, בעל שם הקוד Beyond 2, יהיה זה שיגיע עם חמש מצלמות. מערך שלוש המצלמות מאחור יהיה מורכב מעדשת 12 מגה-פיקסל עם צמצם f/1.9, עדשת טלפוטו בגודל 12 מגה-פיקסל ומעדשת 16 מגה-פיקסל קבועה בעלת זווית רחבה של 123 מעלות וזוג מצלמות קדמיות. כמו כן, הוא צפוי להגיע עם מסך בגודל 6.44 אינץ' ולשלב, לראשונה במכשיר של סמסונג, סורק טביעות אצבע שימוקם בתצוגה. עם זאת לא ברור על אילו חיישנים יהיו מבוססות שתי המצלמות מקדימה.

מכשיר נוסף, שמכונה בינתיים Beyond 1, יציע מסך מעוקל בגודל 6.2 אינץ' עם אותו מפרט של דגם הפלוס, פרט למצלמה קדמית אחת בלבד. הדגם  Beyond 0 יגיע עם מסך ישיר בגודל 5.8 אינץ', סורק טביעות אצבע בצד המכשיר, ומערך צילום אחורי המציע שתי מצלמות. מקדימה תהיה גם פה מצלמה אחת.

כזכור, עוד לפני כן, Galaxy Note 9 יוכל אולי לספק מספר תשובות כאשר יושק באופן רשמי ב־9 באוגוסט.