בהמשך לגל ההכרזות על האטבלטים החדשים של סמסונג בתערוכת ה MWC, מציגה החברה גם את Galaxy S wifi 4.2, נגן מולטימדיה המהווה נקודת מפנה ביחס של סמסונג לנגני המולטימדיה ומוסיפה לחווית המשתמש גם את האופציה למשחקים  בעזרת שיפור רגישות חיישן התנועה ומערכת שמע soundAlive  המשפרת משמעותית את חווית השמע. סמסונג מבצעת גם שיתוף פעולה עם חברת המשחקים Electronic Arts ומצרפת למכשיר 2 משחקים של החברה, FIFA 12 ו-Need for Speed Hot Pursuit.

לנגן, הממשיך את סדרת הנגנים הקודמת של החברה, מעבד 1Ghz עם 512MB זיכרון RAM, מערכת הפעלה אנדרואיד 2.3 ומסך 4.2 אינץ' WVGA ברזולוציה 480X800 פיקסלים. המכשיר גם מצויד בזוג מצלמות, האחורית 2.0MP אשר תשמש מלבד סטילס, גם לוידאו 720P 30fps, והקדמית ברזולוציה VGA בעזרתה נוכל לבצע שיחות בסקייפ. מבחינת מולטימדיה, תמצאו כאן תמיכה בפורמט MKV, FLV,AVI,WMV, MP4 בקבצי וידאו, ו- MP3, AAC, WAV ו-WMA בקבצי המוזיקה. כמו כן, המכשיר מצויד ב בקישוריות WiFi ו-Bluetooth 3.0 וסוללה 1500mAh.

Galaxy S Wifi 4.2 קיים ב 2 דגמים בעלי נפח זיכרון  של 8/16GB ואפשרות הרחבה לעד 32GB בעזרת כרטיס  microSD. המכשיר תומך ב Samsung AllShare  בעזרתו תוכלו להציג תמונות ישירות בטלוויזיה וגם לשלוט במכשירי ה-Smart TV  של החברה באמצעות אפליקציית Samsung SmartView.

הנגן המעוצב בקווים עגולים ומגיע בצבע לבן בלבד, יושק בארץ בתחילת חודש אפריל במחיר 1199 ש"ח ע"י קבוצת שמעוני.