גלקסי אס 3 לקראת קבלת עדכון למערכת האנדרואיד 4.1 בישראל, את זה כבר ידענו לאחר שסאני הזמינה לקוחות להיות טסטרים של החברה עם הרום החדש, אולם התברר כי העדכון הישראלי הוא לגרסה חדשה יותר מאשר מה שהופץ בעולם, ומדובר בגרסה 4.1.2.

כעת, גרסה זו הגיעה לרשת ככל הנראה על ידי אחד מהנסיינים בארץ, וזמינה להורדה למכשירי גלקסי אס 3. מדובר בעדכון I9300XXELK4 לגרסת Jelly Bean אשר הגיע ממשתמש saturn, שלפי הפרופיל שלו ב-XDA הוא גר בישראל ועובד על רשת סלקום, כך שעברית אמורה להיות בפנים כחלק מהמערכת (אנחנו בודקים ונעדכן בדקנו, יש!). בנוסף ניתן לראות את לוח החגים היהודים, יישום הקיים ברומים של סאני.

החידוש העיקרי בגרסה זו שחשפנו כאן בלעדית הוא המסך המפוצל (Multi Window) המאפשר לעבוד עם שני חלונות במקביל כמו גלישה בדפדפן וכתיבת מיילים, אפשרות הקיימת במכשיר הגלקסי נוט 2. בנוסף ישנו עדכון לגלריית התמונות, מקלדת עם תמיכה ב-Swipe, סיבוב חכם (Smart Rotation) המסובב את המסך ביחס לזווית המשתמש והתאמה לבר ההתראות.

הקובץ שוקל 850MB, וניתן להורידו ישירת מכאן ואת הצריבה נדרש לבצע דרך Odin במצב download mode. הוא אינו מוחק הגדרות אישיות (במידה ועשיתם את הדברים נכון) וכבר פרוץ (Root) ושוב אנו ממליצים לעשות זאת רק למבינים, שכן לא מדובר בגרסה סופית ורשמית.

>> הביקורת המלאה שלנו לגלקסי אס 3
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.