אם יש איזשהו מעבד שעבר הכי הרבה "תהפוכות", דווקא לטובה, אז אכן מדובר במעבד של ה-Galaxy S II: ה-Exynos 4210. מעבד כפולה הליבה מתוצרת סמסונג בהתחלה היה אמור להגיע בתדר 1GHz, אך סמסונג החליטה בסופו של דבר להעלות את התדר ל-1.2GHz – החלטה שבסופו של דבר התבררה כנכונה, מה שהביא לנו את הבשורה שה-Galaxy S II מהיר עד פי 3 (ואפילו קצת יותר) מקודמו.

היום, כמיטב המסורת, משתמש בשם coolbho3000 מפורום המפתחים המצוין XDA, החליט להוציא את המקסימום מהמעבד של סמסונג והוא הצליח להגיע לתוצאות יפות: מ-1.2GHz לכל ליבה הוא הצליח להגיע ל-1.5GHz לכל ליבה, שזה כבר מתחיל להזכיר לנו את המעבדים הצפויים להגיע אלינו במהלך השנה הקרובה. אם אתם מחפשים את הצד המספרי של הדבר, אז בתוכנת הבנצ'ים המוכרת והנפוצה לאנדרואיד, ה-Quadrant Standart, המכשיר אחרי overclock הצליח להגיע ל-4074 נקודות (!) שזה נע בין 700 ל-1000 נקודות יותר מגרסת ה-1.2GHz, ועד 1500 נקודות יותר מגרסת ה-1GHz – של אותו מעבד. אכן מדובר בהישג יפה.

אז ה-Galaxy S II, מכשיר האנדרואיד הטוב ביותר עד כה, מראה שבנוסף למפלצת שאנחנו זוכים לראות עכשיו – יש לו עוד קלפים מתחת לשולחן שיש לו להראות לנו. אתם מוזמנים לצפות בסרטון הבא שמראה את התהליך. (מקור)