העדכון הנכסף שכולם חיכו לו החל להגיע למשתמשים ברחבי העולם. סמסונג שיחררה את שדרוג לגרסת ה-Jelly Bean עבור מכשיר ה-Galaxy S II המצליח שלה אשר הושק לפני כשנה וחצי ובעל בסיס משתמשים רחב ביותר.

מוקדם יותר החודש דווח כי סמסונג תשחרר את העדכון ל-S II בסביבות חודש פברואר, אולם נראה כי החברה הקדימה מעט את הזמנים ומשתמשים מספרד מדווחים כי הם החלו לקבל את העדכון, מה שגרם לרשת לעבוד במרץ על מנת לשחרר את העדכון להורדה למעוניינים.

העדכון לא רק משדרג לגרסת ה-Jelly Bean, אלא גם מביא את ממשק ה-TouchWIZ החדש כפי שנחשפנו לכך ברום הבטא שדלף לרשת מוקדם יותר. כך נקבל את העיצוב, האייקונים והמאפיינים הקיימים ב-S3 אם כי חלק מהפיצ’רים לא יהיו שכן הם מותאמים ליכולות החומרה הקיימים במכשירים החדשים.

לדברי SamMobile שגם אושר על ידיד משתמשי XDA, העדכון בגרסת האנדרואיד 4.1.2 Jelly Bean הושק לגרסה הגלובלית של המכשיר (GT-I9100) וכי מספר מדינות מוגבל רק קיבל אותו דרך האוויר באופן אוטומטי. אין הדבר אומר כי הוא יהיה זמין לכולם, אך כן ניתן למעוניינים להתקינו באופן ידני למבינים (דרך כאן). מי שמעוניין בגרסה הישראלית, יכולים לומר כי סמסונג ישראל תעדכן בקרוב גם את המכשירים אשר נרכשו דרך המפעילות.

תגובת סמסונג על עדכון הגרסה בארץ:

"סמסונג ישראל פועלת על מנת לספק לציבור לקוחותיה את גרסת  Android Jelly Beanלמכשירי ה Galaxy SII בהמשך לשחרור הגרסה במס' מדינות בעולם. הגרסה בישראל תעודכן לאחר סיום התאמתה למפעילות הסלולריות". (תודה לכל מי ששלח לנו)