סוף לחרושת השמועות של הימים האחרונים ורגע לפני ההכרזה הרישמית בתערוכת MWC, מפרסם אתר samsung hub תמונות חדשות של המכשירים החמים ביותר של סמסונג.

ה-Galaxy S2 יהיה דק במיוחד, כ- 8.49 מ"מ וישקול כ- 119 גר'. בנוסף יכיל המכשיר מסך בגודל 4.3 מסוג Super AMOLED Plus, Bluetooth 3.0, Wi-Fi b/g/n ו-A-GPS. מערכת ההפעלה של ה S2 תיהיה Android 2.3 Gingerbread שתרוץ על מעבד כפול ליבה בחוזק של 1GHz לכל ליבה ביחד עם 1GB RAM, בדומה ל-Motorola Artix.
דברים נוספים שיכללו במכשיר Galaxy S2: מצלמה 8MP עם פלאש LED וצילום וידאו [email protected], יציאת HDMI כשיש נגן וידאו (בדומה ל-Galaxy S) שתומך בכל הפורמטים.

ה-Galaxy Tab 2 יכיל מסך בגודל 10.1 אינץ' (בהשוואה ל-7 אינצ' של קודמו)עם מערכת הפעלה Android 3.0 Honeycomb ומעבד, בדומה ל-Galaxy S2, כפול ליבה בתדר של 1GHz. גם מבחינת הקישוריות אנחנו צפויים לקבל את הדברים המוכרים: Bluetooth 3.0, Wi-Fi b/g/n, A-GPS. מצלמתו של ה-Galaxy Tab 2 תהיה גולת הכותרת: מדובר ב-8 מגה-פיקסל מצלמה עם יכולות צילום וידאו [email protected] והוא גם יכיל רמקולים סטראופוניים, בדומה ל-Galaxy Tab הראשון.

עדכון: Galaxy S II הוכרז רשמית: מעבד כפול ליבה 1GHz, מצלמה 8MP עם Full HD

עדכון 2: ה-Galaxy Tab II הוכרז רשמית: מסך 10.1 אינץ', Terga 2 עם מצלמה 8MP

תמונות נוספות

דיווחים שוטפים מתערוכת הסלולר הגדולה בעולם תמצאו כאן ובעמוד הפייסבוק של האתר.