גם בישרא, Galaxy S3

סאני, נציגת סמסונג בישראל הפיצה לעיתונאים הזמנה לאירוע ההכרזה של מכשיר הגלקסי אס 3 בארץ. ההזמנה זהה לזו שהופצה בעת הכרזת המכשיר בלונדון בתחילת החודש וכפי שהובטח, המכשיר יושק יחד עם העולם ב-29 למאי.

בסאני יש לציין, לא אישרו שאכן מדובר בהשקת המכשיר, אך לפי כל הרמזים הן של ההזמנה והן של התאריך אנחנו יכולים להעריך כי אכן זו ההשקה הרשמית. בהזמנה לא צויינו פרטים נוספים, והערכות קודמות אמרו כי המכשיר צפוי להגיע למפעילות הגדולות (סלקום, אורנג’ ופלאפון), אולם עוד לא ברור מה לגבי המפעילות החדשות. לגבי מחירו, גם זה עוד מוקדם לדעת, אך ננחש שהוא יקבל תג מחיר העומד בין 120 ל-130 שקלים בחודש. החנויות הפרטיות יש לציין ממתינות גם הם להשקה הרשמית, ואז נדע מה יהיה מחירו בשוק החופשי שצפוי להיות יקר ושווה לזה הנמכר בחברות הסלולר, דבר הצפוי להפוך את המחיר במפעילות לכדאי יותר שכן הם נותנות זיכוי על המכשיר בגין שימוש בשיחות, זאת עד אשר הוא ירד בהשוואה למחירו מעבר לים העומד סביב 2,500 שקל.

מפרט ה-Galaxy S III כולל מסך בגודל 4.8 אינץ' מסוג Super AMOLED HD ברזולוציית HD של 1280X720 פיקסלים, מעבד ה-ARM Cortex A9 מרובע ליבות 1.4GHz ביחד עם המעבד הגרפי Mali-400, אנדרואיד 4.0 ו-1GB RAM, צילום וידאו 1080p ביחד עם פלאש LED וחיישן 8 מגה פיקסל.

אנחנו נהיה כאן לדווח בלייב מהשקת המכשיר בארץ, אז רשמו ביומנים: 29 למאי, שעה 09:00.

קרא עוד:  סמסונג הכריזה על Galaxy Book S - מחשב חדש המבוסס על Snapdragon 8cx

עדכון: סמסונג מכריזה על Galaxy S III בישראל, החל מ-6.6 בכל הרשתות