נראה כי סמסונג ניצחה במירוץ להשקת מכשיר עם מסך קעור, החברה הציגה הלילה את ה'גלקסי ראונד' (Galaxy Round) המכשיר המסחרי הראשון שעושה שימוש במסך גמיש.

מעבר לעיצוב המעוגל, מפרט המכשיר מזכיר את זה של ה'גלקסי נוט 3' (Galaxy Note 3), מסך קעור בגודל 5.7-אינצ', בהבחנה של 1080P, מעבד Exynos מרובע-ליבה במהירות 2.3GHz, זיכרון RAM בנפח 3GB, מצלמה אחורית ברזולוציה של 13 מגה-פיקסל וסוללת 2800mAh והוא יריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.3 עם אפשרויות תוכנה ייחודיות אשר מנצלות את העיצוב הקעור כמו הדלקת המסך והצגת ההתראות בעת הטיה של המכשיר, או העברת שירים על-ידי הטייתו מצד לצד.

נראה כי אפשר להכריז באופן רשמי על ה'ראונד' כאחיו העגלגל של ה'נוט', שכן הוא גם יתמוך בעט ה'S-Pen' של החברה ואף כולל מאפיינים עיצוביים שקיימים ב'נוט' כמו גב הסוללה דמוי העור והמסגרת הפלסטיק בעלת מראה האלומיניום המוברש. המכשיר כרגע צפוי להימכר בקוראיה בלבד במחיר של 1,013 דולר כ-3,610 שקלים דרך מפעילת הסלולר SK. כרגע טרם ידוע אם המכשיר בעל העיצוב הייחודי יעשה דרכו גם למערב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.