נראה כי בזמן האחרון מנסים יצרניות הסמארטפונים לחדש, ולא רק מבפנים. רק לפני מספר ימים דיווחנו לכם על ה"גל הלבן" שתקף את יצרניות הסמארטפונים: גרסאות לבנות חדשות למכשירי ה-Lumia 800 של נוקיה, וה-Galaxy Nexus של סמסונג שהושקו בתחילת השבוע. אך כנראה שזה לא מספיק להן ובווידאו שבהמשך שפורסם אמש נוכל לראות סרטון פרסומי המציג אוזניות בלוטות' חדשות מבית נוקיה, בשם Nokia Luna שהותאמו מבחינת מראה למכשירי ה-Lumia והן מגיעות במגוון צבעים התואמים לצבעי המכשירים. בהמשך הוידאו נראים מספר מכשירי Lumia בצבעים שחור, כחול ציאן וורוד פוקסיה שכבר נמכרים ובניהם גם מכשירי Lumia בצבעי אדום וירוק שכאמור לא נמכרים כעת. נקדים ונאמר כי לא בטוח אם הסרטון אכן מקורי או עבודה של מעצב וניתן בהחלט לחשוב שכך מכיוון שבוידאו לא נראה אוזניית Luna או מכשיר Lumia בצבע לבן שכבר הושק השבוע. ובנוסף לכך, מקשי החומרה שבצדי המכשירים כולם באופן מוזר, בצבע שחור. האם מדובר בדמיון מפותח או שאכן נוקיה מכינה לנו כמה הפתעות? תגידו אתם.

ושוב, ללא קשר נראה לעין, נפוצה תמונה שמציגה כי סמסונג מתכננת גרסה ורודה גם למכשיר ה-Galaxy Note שיכוון לחתך שוק ששולטות ברובו בנות המין היפה. נדגיש רק שמהלך זה אכן הגיוני, הרי שזהו לא הסמארטפון הראשון שסמסונג בוחרת להשיק בצבע וורוד, שכן קיימת גרסה וורודה גם למכשיר ה-Galaxy S2.

קרא עוד:  סיבוב חדש: Redmi 8 כבר עבר ב-TENNA

אך לפני שאתן או אתם רצות או רצים לחנות הקרובה למקום מגורכם לרכוש אחד כזה, נזכיר כי מדובר בגדר שמועה בלבד ועדיין אין הוכחה אמיתית לקיומו של המכשיר בצבע הזה.