אם להאמין לשמועות האחרונות שצצו ברשת, עדכון ה-Ice Cream Sandwich למכשיר ה-Galaxy Note אמור היה להגיע בקרוב מאוד. כנראה שהשמחה והציפייה היו לשווא, שכן כעת סמסונג מודיעה באופן רשמי שהעדכון למכשיר יגיע רק ברבעון השני של השנה. אם התאכזבתם לשמוע זאת, נגלה לכם שהאיחור יהיה שווה את זה, כי עם ההודעה על דחיית העדכון סמסונג גם מסרה שעוד כמה וכמה חידושים מעיינים שקשורים לעט הסטילוס, ה-S Pen, יגיעו עם העדכון.

"חבילת הפרימיום" אותה סמסונג מתכוונת לספק לנו תגיע עם עוד כמה אפליקציות ייעודיות לעט הסטילוס ואפילו שיפור של האפליקציות הקיימות. אפליקציה חדשה שצפויה להתווסף היא אפליקציה בשם My Story שתאפשר למשתמשים  להכין כרטיסי ברכה אישיים, וכמובן לחלוק אותם עם חבריהם. אפליקציה נוספת שצפויה להגיע מיועדת לאנשי המתמטיקה או הפיזיקה שבנינו, תשתלב באפליקציית הפתקים , ה-S Memo, ותאפשר לכתוב שרטוטים ונוסחות בכתב היד ואז לראות תוצאות שלהן כולל גראפים ישירות על מסך המכשיר. הבונוס האחרון הוא משחק ה-Anagry Birds Space שהושק אמש ובעלי ה-Galaxy Note (ומכשירי סמסונג אחרים) יקבלו 30 שלבים נוספים חינם במשחק החדש.

האם התוספות החדשות שוות את ההמתנה? העדכון יגיע בין אפריל ליוני אך עד אז נוכל להסתפק בסרטון שהפיצה סמסונג עם העדכון בהמשך.