אירוע ההכרזה של Galaxy Note 9 הולך וקרב, ולאחר שהופצה מודעת קידום מכירות של המכשיר, נחשפות כעת מספר תמונות המציגות את המכשיר הבא של סמסונג (Samsung) במלוא תפארתו.

התמונה הראשונה מגיעה מהמדליף הנודע והאמין evleaks שצייץ במה שנראה כתמונת יחסי ציבור של Galaxy Note 9, המראה כי בסמסונג החליטו לא להצטרף לטרנד המגרעת והשאירו את השוליים כפי שהם היו בדגם הנוכחי. בגב המכשיר נראה מערך המצלמות הכפול והאופקי, שנפרד מסורק טביעות האצבע אשר שינה מיקומו מעט מטה, לצד עדשה גדולה ועדשה קטנה יותר, זאת כנראה לאור הדיווחים כי סמסונג שילבה את חיישן ISOCELL Plus הקטן יותר, אשר מאפשר להפיק תמונות טובות יותר בתאורה חלשה, כאשר המבזק וחיישן הדופק נראים קרובים למדי אחד לשני.

יתרה מזאת, התמונה מרחיבה על שילוב הצבעים כחול וזהב, אליהם נחשפנו לראשונה בסרטון שהעלתה החברה, ועל־פיה הם יגיעו גם עם רקע ייעודי המבליט את הצבע הזהב של עט ה־S Pen מלבד קצהו שנותר כחול, זאת ככל הנראה בכדי לשמור על עיצוב אחיד כשהוא נמצא במקומו.

תמונות נוספות מגיעות מהאתר LEAKS, שחשף תמונות אמיתיות של המכשיר, שבשונה ממה שסמסונג משווקת, הוא מגיע בצבע השחור. כמו־כן, נראה כי סמסונג עדכנה מעט את מסך האתחול של המכשיר, על ידי הרחבת שם החברה כך שימלא יותר מקום בתצוגה בשונה ממכשירים קודמים כמו Galaxy S9.

קרא עוד:  וואווי השיקה בישראל את גרסת ה-Lite של P30

Image result for galaxy note 9 lakesמספר ההדלפות הרב סביב המכשיר הוא לא דבר נדיר למכשירי החברה הדרום־קוריאנית, ואם זה לא מספיק מנכ"ל החברה די. ג'יי קו, נצפה משתמש במכשיר בפומבי, כך שלא נראה שבחברה כלל מנסים לשמור על עממיות. כך או כך, Galaxy Note 9 ייחשף בעוד פחות מחודש באירוע ה־Unpacked של סמסונג.