זאק נלסון, הידוע גם בשם JerryRigEverything מערוץ ה־YouTube שלו, שם את ידיו על ה־Galaxy Note 9 החדש וחשף את המכשיר לסדרה הטיפוסית של בדיקות עמידות ומצא תגלית מפתיעה.

נלסון המוכר בבדיקות השונות שנוהג לערוך על המכשירים השונים, ביצע את אחד הניסויים שהוא מבצע בקביעות – בשפשוף הסכין על פני השוליים הוא בטעות הוציא את הלחצן של העוזרת הקולית Bixby, וזה מה שקרה גם ללחצני עוצמת השמע.

תקלה שכזו אינה מתרחשת לעיתים קרובות, או בכלל, אבל הסבירות שדבר כזה יקרה בעת נפילה של המכשיר לא גבוהה. כמו־כן, לאחר שהכניס בחזרה את הכפתורים, נוכח נלסון לדעת כי הם עובדים כרגיל. עם זאת, הוא מזהיר לגבי לחצן הכיבוי וההפעלה של המכשיר, שם יכולות להיגרם בעיות בעת שליפתו.

מבחן נוסף אותו נוהג לבצע נלסון הוא מבחן הכיפוף, אותו Galaxy Note 9 הצליח לעבור בהצלחה ולצאת כמעט ללא פגע וזה בדיוק מה שמצופה ממכשיר עם תג מחיר של 1,000 דולרים; המסך עמיד לשריטות כמעט כמו שאר מכשירי הדגל הקיימים בשוק, כל המצלמות מוגנות בזכוכית וסורק טביעות האצבע עדיין מגיב במהירות גם לאחר נזק רב.

יתרה מכך, באופן לא מפתיע לאור הפלסטיק ממנו עשוי, ניתן לשבור את ה־S Pen לשניים רק בעזרת ידיים חשופות. אבל זה כבר תלוי בכם.