המכירה של מכשיר הדגל החדש של סמסונג (Samsung), ה-Galaxy Note 9, אמורה להתחיל בישראל רק בסוף החודש. עם זאת, מפעילות הסלולר והיבואנים כבר מציעים את המכשיר בהזמנה מוקדמת. מה מבטיחות החברות השונות ומי מציעה את החבילה השווה ביותר?

סאני, היבואנית הרשמית של סמסונג בישראל, מציעה חבילת הטבות בשווי 600 שקלים הכוללת את משטח הטעינה הכפול שהוכרז יחד עם המכשיר וחצובה טלסקופית, ומעבר לכך שלושה חודשי אחריות מקיפה ומגן מסך תוצרת פיור-גיר (PureGear) בשווי 300 שקלים נוספים. דמי המקדמה עומדים על 100 שקלים שיקוזזו מערך המכשיר.

במפעילות הסלולר – ביניהן פלאפון, פרטנר, סלקום והוט מובייל – כמו גם בדינמיקה סלולר ובמחסני חשמל, מוצע המכשיר בהזמנה מוקדמת כאשר עם חבילת ההטבות שכוללת את משטח הטעינה הכפול והחצובה הטלסקופית.

סט המתנות לרוכשים בהזמנה המוקדמת

בבאג מציעים את המכשיר עם אותה חבילת הטבות אך מציינים כי 150 הרוכשים הראשונים יקבלו במתנה את הרמקול Flip 4 של JBL בשווי 400 שקלים. באייבורי מציעים, מעבר לחבילת ההטבות בשווי 600 שקלים, גם סוללת גיבוי נטענת בנפח 16,750 מילי-אמפר/שעה של RAVPower ומגן מסך של חברת PureGear.

מחירי המכשיר, על גרסאותיו השונות, טרם פורסמו. אך על-פי המחירים בארצות הברית – שעומדים על כ-1,000 דולרים עבור הגרסה עם 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון ו-6 גיגה-בייט זיכרון עבודה וכ-1,250 דולרים לגרסה עם 512 גיגה-בייט זיכרון אחסון ו-8 גיגה-בייט זיכרון עבודה – ניתן לשער כי המחירים בישראל לא יהיו זולים ויחצו את קו 4,000 השקלים, אותו חצה לראשונה יריבו ה-iPhone X ואף קרוב ל-5,000 שקלים לגרסה בעלת הנפח הגדול.

את ההשקה הרשמית בישראל תערוך סמסונג ב-22 באוגוסט, אז היא צפויה להכריז על המחירים הרשמיים של המכשירים וכן על האביזרים שהושקו לצד Galaxy Note 9 – משטח הטעינה הכפול והשעון החכם Galaxy Watch.