האחרון לסדרת ה-Note של סמסונג (Samsung) יגיע לישראל כבר ב-25 בספטמבר – קצת יותר משבוע אחרי השקתו הרשמית בעולם, כך בהזמנה ששלחה החברה לעיתונאים בארץ.

Galaxy Note 8 הוצג בחודש שעבר באירוע שערכה סמסונג בניו-יורק ואחרי חשיפתו השאלה העיקרית היא מה יהיה מחירו בישראל, זאת לאור העובדה כי הוא מוצע בארה"ב סביב ה-930 דולר במסגרת המכירה המוקדמת. בתרגום לשקלים זה יוצא כ-3,250 שקל לפני מיסים. לכן ניתן להעריך כי מחירו בישראל יהיה קרוב לכדי 3,900 שקל לפחות, אך דבר אינו סופי.

בישראל כבר החלו בהזמנה מוקדמת. סאני, יבואנית מוצרי סמסונג מובייל לישראל מציעה חבילת הטבות הכוללת מעמד טעינה אלחוטי, מטען מהיר לרכב, כרטיס זיכרון 128 ג'יגה-בייט ומגן מסך בשווי כולל של 699 שקל. דמי ההרשמה הינם 199 שקל שיופחתו מעלות המכשיר.

סלקום, דינמיקה סלולר (שבבעלותה) ופלאפון יציעו חבילה דומה כאשר גם דמי ההרשמה המוקדמת זהים. אצל מחסני חשמל ובסט מובייל מקבלים חבילה מורחבת הכוללת בנוסף למוצרים שצויינו גם משקפי VR ושלט רחוק וכן מעמד של רמקול בלוטות' סטריאופוני. גם אצלם דמי הרשמה בעלות של 199 שקל.

את המחיר הסופי נדע ביום ההשקה בישראל ואנחנו כאן, כרגיל, נדווח לכם ישירות מהאירוע.

Samsung Galaxy Note 8

סמסונג הכריזה על Galaxy Note 8 באוגוסט 2017 כממשיך דרכו של ה-Note 7 הגנוז. המכשיר מגיע עם מסך Infinity Display קעור שגודלו 6.3 אינץ', ורץ על שבב מתומן ליבות מדגם Exynos 8895 או Snapdragon 835 לצד זיכרון RAM בנפח 6. בגבו מערך צילום כפול 12 מגה פיקסל וכן הוא כולל את עט ה-S-Pen

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.