נראה כי יצרנית הכיסויים אוליקסר (Olixar) העלתה לרשת, טרם הזמן, תמונות הדמיה של כיסויים תוצרת החברה המיועדים למכשיר ה-Galaxy Note 8 (גלקסי נוט 8). החדשות הטובות הן כי הוא מעוצב למשעי כמו מכשיר ה-S8, החדשות הרעות הן כי קורא טביעת האצבע עדיין ממוקם לצד המצלמה.

כפי שניתן לראות מהתמונות שעלו לטוויטר, ה-Note 8 שואב מספר מאפיינים ממשפחת מכשירי ה-Galaxy S8.נראה כי גוף המכשיר עשוי זכוכית בעל שוליים קמורים כשבחזית ובהתאם לשמועות מסך ה-Infinity המשתרע לקצה-לקצה.

בניגוד לשמועות שגרסו כי סמסונג (Samsung) תטמיע קורא טביעת אצבע מתחת למסך, התמונות מצביעות על כך כי, בדומה ל-S8 גם במכשיר ה-Note 8, החיישן ימוקם לצד מערך הצילום. מיקום בעייתי שזכה לתלונות מצד מבקרים בתעשייה ומשתמשים כאחד. עוד ניתן ללמוד מהתמונות כי, בהתאם לדיווחים הקודמים, המכשיר יגיע עם מערך צילום כפול המסודר בצורה אופקית ואף חושפות שני צבעים אפשריים למכשיר – אפור ושחור.

הסיבה לדחייה: בהירות לא אחידה במסך ה-Note 8

דיווח שמגיע מ-Webio מצביע על כך שבסמסונג נתקלו בבעיה של בהירות לא אחידה על גבי המסך כתוצאה מהטמעה של קורא טביעת אצבע מתחת למסך, בשל כך החליטו בחברה לגרוס את היכולת המרשימה בדור הנוכחי של מכשירי ה-Note.

בתוך כך יצרנית השבבים קוואלקום (Qualcomm) חשפה במסגרת תערוכת הסלולר בשנגחאי טכנולוגיה המאפשרת להטמיע חיישני טביעת אצבע מתחת למשטחים מוצקים בכלל, ומתחת לזכוכית בפרט. אך ההשקה בפועל של הטכנולוגיה זו אינה צפויה להיערך לפני שנת 2018.

קרא עוד:  ל-HTC יש טלפון חדש שעונה לשם Wildfire X