בעוד שמכשיר הדגל החדש של סמסונג (Samsung) ה-Galaxy Note 8 יושק רק בעוד כחודש, חלק מהחנויות והיבואנים כבר מתחילים במלחמה על הצרכן. מה מבטיחים החברות השונות ואצל מי מקבלים משקפי מציאות מדומה במתנה?

אז מי מוכר ומה מקבלים? תחילה זאת סאני, יבואנית מוצרי סמסונג מובייל  לישראל. במסגרת ההזמנה המוקדמת תציע החברה חבילת הטבות הכוללת מעמד טעינה אלחוטי, מטען מהיר לרכב, כרטיס זיכרון 128 ג'יגה-בייט ומגן מסך בשווי כולל של 699 שקל. דמי ההרשמה הינם 199 שקל שיופחתו מעלות המכשיר.

סלקום, דינמיקה סלולר (שבבעלותה) ופלאפון יציעו חבילה דומה כאשר גם דמי ההרשמה המוקדמת זהים. אצל מחסני חשמל ובסט מובייל מקבלים חבילה מורחבת הכוללת בנוסף למוצרים שצויינו גם משקפי VR ושלט רחוק וכן מעמד של רמקול בלוטות' סטריאופוני. גם אצלם דמי הרשמה בעלות של 199 שקל.

את המחיר הסופי אף אחת מהחנויות לא חשפה, אך אפשר לשער לפי מחירו בארה"ב – 929.99 דולר, זול הוא לא יהיה. יתרה מכך, סביר כי ה-Galaxy Note 8 יהיה המכשיר היקר ביותר שהושק כאן לאחרונה ולפי הערכות הוא יגיע לכדי 4,000 שקלים. אף יקר עוד יותר מהדגם הבסיסי של iPhone 7 שהושק בשנה שעברה במחיר של 3,599 שקל.

ההשקה הרשמית תתרחש בעולם ב-15 בספטמבר כאשר אצלנו התאריך הסופי עדיין לא נקבע, אך אפשר לשער כי זה יקרה מעט אחרי.