שבוע אחד בלבד מפריד בינינו לבין ההכרזה על הפאבלט הצפוי והמסקרן, הנוט 4 (Note). תמונות שלו כבר ראינו, המפרט הודלף גם הוא לרשת, וכעת מגיעים אלינו גם תמונה נוספת ודיווח חדש אודות קורא טביעת האצבע שיכלול מעורר סקרנות.

תחילה זהו טיזר, אולי האחרון בסדרת הטיזרים הרבים ששחררה החברה, אם כי קשה לומר שיש לנו מושג על מה היא מדברת. הקליפ באורך דקה, לא מציג מידע כלל ונועד להיות מעין סרטון אופי למכשיר, כשר בסופו יש רמז עם כיתוב Rady to Note עם תאריך ההכרזה.

http://www.youtube.com/watch?v=tPzaPI418_0

קורא טביעות האצבע ב-Note 4 יציג תכונות שטרם נראו
בדיווח חדש נודע כי המכשיר צפוי לכלול קורא טביעות אצבע כמו בגלקסי אס 5 (Galaxy S5), עם תמיכה בתכונות שכבר מוכרות לנו,כגון פתיחת מסך הנעילה, מצב פרטי, המאפשר לאבטח את התוכן האישי במכשיר ושומר אותו במצב מוסתר, וניתן לגשת אליו רק אחרי השימוש בחיישן, או שיתוף הפעולה עם Paypal לאישור תשלום לצד שלישי, אך יציג גם פונקציות שימוש חדשות שטרם נראו: על פי המקור, החיישן יציג כניסה ישירה לאפליקציות דרך מסך הנעילה, לדוגמא, העברת האצבע על החיישן תכניס אותנו ישירות למצלמה, העברת האגודל תכניס לגלריה, העברת הזרת תפתח את המוזיקה וכו'.

תכונה נוספת שיציג החיישן, היא גישה מהירה לאתרי אינטרנט הדורשים התחברות עם סיסמא על ידי שימוש בחיישן טביעות האצבע, כלומר, כניסה למשתמש הרשום באתר דרך טביעת האצבע ולא על ידי הקלדת סיסמא, אך תכונה זו תעבוד ככל הנראה רק עם האתרים שיציעו תמיכה בשימוש והותאמו לחיישן טביעות האצבע של המכשיר, כך שהחלפה כללית לכל סיסמאותינו בטביעת אצבע עדיין לא אפשרית.

קרא עוד:  בעקבות החרם צופים בוואווי התרסקות של עד 40% במכירות

את כל הפרטים נקבל בפתיחת תערוכת IFA 2014 שתיערך בתחילת חודש הבא בברלין.