סמסונג (Samsung) החלה בשחרור גרסת האנדרואיד לוליפופ (Lollipop) למכשירי ה-Galaxy Note 4 בישראל. לפי דיווח שהתקבל אצלנו במערכת על ידי הגולשים, העדכון בגרסה 5.0.1 הופץ אמש דרך מנגנון העדכונים האוטומטי לגרסת SM-N910F.

הGalaxy Note 4 lollipop updateעדכון מביא את שלל חידושי האנדרואיד יחד עם הממשק השטוח, האנימצליות והיכולות החדשות כפי שגוגל הציגה אותם אשתקד. מלבד זאת, העדכון צפוי לשפר את יציבות המכשיר וכמו גם לשפר את זמן הסוללה, כפי שראינו בעדכון הלוליפום של ה-S5.

כזכור, סמסונג שחררה את עדכון הלוליפופ לראשונה במכשיר ה-Galaxy S5 כבר בחודש שעבר, וכי הוא הופץ הן למי שרכש ישירות או דרך מפעילות הסלולר השונות. הוא הביא עימו את הממשק החדש של מערכת האנדרואיד 5.0 ושלל חידושיה.

לפי הערכות, מכשיר ה-Galaxy Note 4 צפוי לקבל עדכון נוסף לגרסה 5.1 שייזכה אותו גם בממשק ה-TouchWIZ UX כפי שהוצג ב-Galaxy S6 שזה עתה הושק בישראל. כך מלבד שינוי בממשק, ישנה תמיכה בערכות נושא, קיצורים מהירים למצלמה ועוד. (תודה לידידיה ושוקי על הטיפ!)

עדכון: בעמוד הפייסבוק שלנו גולשים נוספים אימתו כי העדכון הגיע לרוכשים דרך היבואן או החנויות הפרטיות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.