סמסונג (Samsung) ללא ספק חוגגת על פרשת ה-Bandgate ומשגרת פרסומת חדשה על חשבון משתמשי מכשיר ה-iPhone 6 Plus המתעקם. בפרסומת המגיעה מערוץ ה-YouTube שלה, מוצג מכשיר ה-Galaxy Note 4 ב”בדיקת שלושת הנקודות”, בדיקה הבוחנת כיצד המכשיר מסוגל לעמוד בלחץ המופעל עליו מהמרכז אל מול לחץ נגדי מקצוות המכשיר.

כדי להמחיש לצופה במה מדובר, היא הציגה בצורה הומוריסטית כיצד המכשיר מסוגל לעמוד בלחץ הכיס האחורי במכנס הג’ינס, והדגישה כי אין צורך לחשוש מלשבת עליו. כדי להמחיש זאת, היא הלבישה את רובוט הבדיקה בג’ינס והציגה הדמייה מה קורה כאשר מישהו בטעות יושב על המכשיר, שווה ערך למשקל של 100 ק”ג וכיצד הוא מצליח לשרוד ולהמשיך לפעול ללא כל בעיה.

אמנם שמה של אפל (Apple) לא מצוין באופן מפורש בסרטון, אך זה לא במקרה שסמסונג בחרה להציג את עמידות המכשיר במבחן זה, אותו מבחן שבו לכאורה כשל ה-iPhone 6 Plus שאותו גם הציגה אפל בשבוע שעבר הנבדק כחלק ממערך הבדיקות למכשיר לפני מכירתו.

Samsung Galaxy Note 4

מכשיר ה-Galaxy Note 4 מבית סמסונג אשר הוכרז בספטמבר 2014 מצויד באותו גודל מסך כמו של הדור הקודם, 5.7 אינץ' ברזולוציה Quad HD. הוא רץ על שבב מרובע ליבה Snapdragon 805 או שבב Octa Core של סמסונג, וכולל זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג'יגה בייט, מצלמה 16 מגה פיקסל עם צילום וידאו ב-2K וסוללה בהספק של 3220mAh. המכשיר פועל על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4 עם ממשק ה-TouchWIZ וכולל גם עט דיגיטלי עם מגוון יכולות.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.