סמסונג השיקה היום בישראל את מכשיר ה-Galaxy Note 3 וה-Galaxy Gear, השעון החכם החדש שלה. שני המכשירים יושקו כבר מחר במחיר של 3,999 שקל לפאבלט ו-1,999 שקל לשעון. רכישת שני המכשירים יחדיו תיהיה בעלות של 5,399 שקל.

המכשיר כזכור חזק בקטגוריה וכולל מסך ענק של 5.7 אינצ’ Full HD, זאת מבלי לפגוע בגודלו ביחס לקודמו, ולמעשה הוא קל יותר (168 גרם) וגם דק יותר (8.3 מ”מ). בארץ הוא יגיע בגרסת ה-Exynos 5 Octa מתומן הליבות (4+4) ומצויד בזיכרון גדול במיוחד של 3 ג’יגה בייט RAM. מצלמת המכשיר בעלת חיישן 13 מגה פיקסל המסוגל לצלם וידאו ב–1080p, וכן הסוללה בהספק של 3,200mAh.

עט ה-S Pen המשודג מאפשר לבצע פעולות חדשות. כך כבר בעת הוצאתו נפתח תפריט צף ודרכו ניתן לכתוב תזכירים, לנהל אלבום הדבקות לשימוש מאוחר יותר, לבצע חיתוך מהמסך, שיתוף מהיר ועוד. החברה שיפרה את יכולת הריבוי משימות והעבודה במקביל כך שה-Multi-Window יכול לתמוך לא רק בפיצול המסך והפעלת שני יישומים במקביל, אלא בחלק מהמקרים נוכל לפתוח את אותו החלון של היישום פעמיים, כך לדוגמה נוכל לצ’וטט בשני חלונות בו זמנית עם שני חברים שונים ולגרור טקסט ותמונות מחלון לחלון.

Samsung Glaaxy Note 3

יש גם טרייד אין
הרוכשים את מכשיר ה-Galaxy Note 3 יקבלו מנוי ל-Smart VOD של סמסונג בחינם למשך חצי שנה ובנוסף, מציעה החברה טרייד אין למכשירים ישנים. כך אם נחזיר את ה-Galaxy Note 2, נקבל בעבורו 1,100 שקל, למחזירים Galaxy S3 יקבלו 1,000 שקל, ה-Galaxy S4 בתמורה ל-1,400 שקל. ישנו גם טרייד אין למכשירי ה-iPhone, ולמחזירים את ה-iPhone 4S בנפח 32GB יקבלו 1,250 שקל, iPhone 4S 16GB יקבלו 1,200 שקל.

קרא עוד:  ועכשיו בעלילה: טראמפ יוציא רשיונות מכירה לוואווי, אבל היא נשארת ברשימת החרם

לגבי הדיווחים על הנעילה האזורית אמרו בסמסונג כי אין כל בעיה לנדוד עם המכשיר לכל מקום בעולם וגם להכניס SIM זר והוא יעבוד, כל עוד נרכש מהחנויות המורשות. אולם, תייר שמגיע מחו”ל עם מכשיר ה-Galaxy Note 3 לא יוכל להכניס סים אחר משלו.

המכשיר יהיה זמין בצבע לבן, שחור או ורוד. סמסונג תציע גם את ה-S View Cover עם החלון החכם המאפשר לבצע פעולות בסיסיות כמו מענה לשיחה ותצוגה בהתראות המכשיר מבלי להסירו.

Galaxy Gear
השעון Galaxy Gear הוא למעשה מעין “שלוחה” של המכשיר החכם שלנו. הוא מאפשר לצפות ביומן השיחות, לצפות בהודעות SMS ומיילים, לצלם באמצעות המצלמה ועוד. השעון אף מאפשר לבצע שיחות, להוסיף תזכורות קוליות ועוד. הוא בעל מסך מגע בגוד 1.63 אינצ’ (320×320), שוקל 73 גרם וכולל זיכרון בנפח של 4 ג’יגה בייט פנימי לאחסון.

Samsung Galaxy Gear

ניהול השעון מתבצע דרך Gear Manager, אפליקציה המותקנת על הסמארטפון שדרכה ניתן להתקין אפליקציות נוספות, לשנות את ההגדרות ולבחור את עיצוב מראה השעון. כרגע, הוא מותאם רק ל-Note 3 ובהמשך יותאם גם ל-Galaxy S4, משהו שמגביל אותו מאוד ובסמסונג אומרים כי הוא ייתכן ותגיע תמיכה למכשירים נוספים. מחירו אינו זול יחסית כגאדג’ט הנוסף למכשיר הסמארטפון שלנו, אך מי שימצא אותו שימושי הם אכן בעלי מכשיר הנוט שיחסוך להם להוציא אותו מהתיק ויאפשר להתעדכן בקלות.

שני המכשירים יושקו כאמור החל ממחר, ואת ה-Galaxy Note 3 ניתן למצוא ברשת סלקום, אורנג', פלאפון והוט מובייל. בקרוב נעלה התרשמות ראשונה שלנו משני המכשירים.