"המאמצים המוקדמים", אלו הם האנשים אשר חייבים להיות בחוד-החנית של מוצרי הצריכה הטכנולוגים, הינם אנשים אמיצים אשר מוכנים לחכות שעות ואף ימים מחוץ לחנות החביבה עליהם ואפילו בתנאי מזג-אוויר קשים וכל-זאת על-מנת להיות הראשונים אשר שמים את ידיהם על המילה הטכנולוגית האחרונה.

אך להיות מאמץ מוקדם היא ברכה והן קללה (ולא רק כלכלית) שכן לרוב הם חשופים לכל "מחלות הילדות" של המוצרים השונים ונראה שהמאמצים המוקדמים של ה-Galaxy Nexus מכשיר הדגל החדש מבית סמסונג וגוגל לא שונים, כך על-פי סרטונים ודיווחים שהעלו לרשת, נראה כי מכשיר ה-Nexus החדש סובל מתקלה, שכאשר המכשיר נמצא באזור קליטת דור-שני עוצמת השמע מתאפסת.

למרות שהדבר נראה כמו תקלה-תוכנתית אשר יכולה להיפטר באמצעות עדכון תוכנה קטן, סרטון שהעלה המשתמש Kongzs7 לחשבון ה-YouTube שלו גורם לנו לחשוש שמא מדובר בתקלה חומרתית, שכן על-פי הסרטון ניתן לראות כי כאשר מעלים את ה-Bootloader, שהוא מצב בו המכשיר נמצא טרם טעינת מערכת-ההפעלה ומקרבים אל ה-Galaxy Nexus מכשיר נוסף אשר נמצא במצב קליטה של דור-שני, ניתן לראות את האפשרויות מתחלפות ב-Galaxy Nexus. (לקוראינו אשר לא בקיאים במצב ה-Bootloader במכשיר, ניתן לעבור בין האפשרויות השונות על-ידי לחיצה על כפתורי וויסות-השמע (הווליום)). כך בעצם ניתן לראות כי התקלה אינה תלויה כלל במערכת-ההפעלה וייתכן שישנה תקלת חומרה במכשיר או בקשוחה (Firmware).

תגובה טרם התקבלה מגוגל או מסמסונג בנוגע לתקלה ומשתמשים אשר חווים אותה יכולים כפתרון ביניים "לנעול" את המכשיר במצב קליטה של דור-שלישי בלבד, אנחנו נמשיך לעדכן כאשר יתגלו התפתחויות נוספות. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.