הגלאקסי נקסוס הוכרז ומהר מאוד הפך להיות אחד המכשירים המדוברים ביותר בעולם הסלולר. אין חובב גאדג'טים שעדיין לא הספיק לקרוא עליו או לצפות בתמונותיו, אפילו לקרוא סקירה על המכשיר, והתלהב נמרצות. סמסונג ממשיכה במנהגים הקבועים, כהמשך לסדרת מכשירי הגלאקסי אס 2 שעד לא מזמן היה המלך בשטח ומשיקה סדרת מוצרים רשמיים שיעזרו בשימוש היומיומי עם המכשיר. ביניהם מעמד שולחני, תחנת עגינה עם חיבור HDMI לטלוויזיה, זרוע לרכב ומעמד לטעינת סוללה נוספת.

לעומת המכשירים הקודמים של סמסונג עד היום, בגלאקסי נקסוס ישנה תכונת חומרה חדשות ושימושיות וכדי לא להרוס ולהחליש את חיבור המיקרו USB העדין של המכשיר עם הזמן, הוכנסו בצידו של המכשיר נקודות מגע קטנות שישמשו אותו לחיבור לתחנות העגינה בצורה פשוטה ביותר, כל מה שצריך זה להניח את המכשיר אופקית על מעמד העגינה השולחני.

הראשון שביניהם מציג את מעמד העגינה השולחני, בדיוק כמו בזה שנבנה לגלאקסי אס 2 כך שגם כאן תמצאו 2 שקעים בגב המעמד, האחד מיקרו-USB לחיבור למטען הקיר, והשני שקע של 3.5 מ"מ לחיבור רמקולים או אוזניות להאזנה למוזיקה במכשיר או לשימוש כשעון מעורר חזק במיוחד. המכשיר עצמו, כמו שנאמר בסרטון, נמצא במצב "שכיבה" על המעמד ומתחבר אליו באמצעות הפינים המתכתיים המיוחדים.

עמדת מולטימדיה
המוצר השני הוא תחנת העגינה שמשמשת לחיבור HDMI לטלוויזיות. בעזרת תחנת העגינה הזו תוכלו לצפות דרך טלוויזיית המסך הרחב שלכם בכל מה שאתם רואים במכשיר, רק בגודל ענק על כל המסך. בין היתר תוכלו לצפות בסרטונים שצילמתם ב-FULL HD או בתמונות באיכות הגבוהה שצילמתם. לעומת תחנת העגינה השולחנית, בזו המכשיר נשאר במצבו הטבעי, עומד אנכית, ומתחבר לחיבור מיקרו-USB בתחתית. בגב תחנת העגינה תוכלו למצוא שקע מיקרו-USB לחיבור למטען הקיר ובצידו חיבור לכבל HDMI שמתחבר לטלוויזיה אותו תצטרכו לרכוש בנפרד.

קרא עוד:  סמסונג תשלב מודמים ל-5G במערכות שלה עוד השנה

מעמד שולחני
המוצר השלישי הוא מעמד שולחני נוסף, אבל לעומת הראשון שהוצג, זה משמש פשוט להניח את המכשיר אופקית או אנכית ומאפשר להטעין סוללה נוספת. כך שאם אתם משתמשים כבדים שגולשים כל היום או צופים בסרטים, ונמצאים ליד שקע חשמל, לעולם לא תישארו ללא סוללה מלאה נוספת זמינה למכשיר.

עריסה לרכב
בסרטון הרביעי והאחרון, תוכלו לראות עריסה למכשיר ברכב, העריסה מתחברת באמצעות וואקום לשמשת הרכב ומאפשרת למקמם את המכשיר אופקית ואנכית, בדיוק איך שמתאים לכם להטעין אותו ע"י שקע מיקרו-USB שמתחברת למצת הרכב ולחבר את המכשיר למערכת הרמקולים או אוזניות ע"י שקע 3.5 מ"מ סטנדרטי.

אם תשאלו אותנו, סמסונג יכלה בפשטות לשלב את כל תחנות העגינה בקלות לתחנת עגינה אחת שמשלבת טעינה, חיבור HDMI, חיבור אודיו (3.5 מ"מ) ומאפשרת גם להטעין סוללה נוספת בגבה. אבל, למה לחסוך כשיש צרכנים שייקנו כל דבר רק כדי ליהנות ולהיות הראשונים וישלמו כל סכום של כסף למען המטרה הזאת. (מקור)