לפני מספר שבועות דיווחנו כי החנויות באנגליה הודיעו כי הם ישיקו מכשיר Galaxy Nexus בגירסתו הלבנה אך מועד ההשקה של המכשיר נשארה בסימן שאלה. כעת סמסונג הודיעה כי היא תשווק את הצבע החבן החל מיום שני הבא ה-13 בפברואר.

בכיר בסמסונג אנגליה אמר כי החברה שמחה לשים קץ לשמועות ולספקולציות השונות ומכריזה על השקת ה-Galaxy Nexus בגירסתו הלבנה. ככל הנראה, מחיר המכשיר יישאר זהה למחיר המכשיר השחור ויעמוד על £496.79,( כ-2,925 שקלים) לגרסה המכילה 16 ג'יגה-בייט של שטח אחסון.white galaxy nexus למי ש-16 ג'יגה-בייט אחסון לא מספיקים לו, קיימת גם גרסת 32 ג'יגה-בייט  שמחירה יעמוד על כ- £599.99 (שהם כ-3,570 שקל). ידיעה זו מתקבלת לאחר שבשבוע שעבר ביטלה סאני נציגת סמסונג בישראל את השקת המכשיר בארץ, מאכזב.

נזכיר שמכשיר הנקסוס של גוגל הושק בחודש נובמבר האחרון יחד עם גרסת אנדרואיד 4.0 ICS ומפרט המכשיר כולל מסך מגע SuperAMOLED  בגודל 4.65 אינצ’, מעבד כפול ליבה 1.2GHz, מצלמה 5 מגה פיקסל, זיכרון 1GB, תקשורת NFC, WiFi ו-Bluetooth, וצילום וידאו 1080p. ונציין שתוכלו לקרוא עוד על המכשיר בסקירת שטח שערכנו לו כאן באתר.

בלי קשר גם נוקיה בחרו להשיק היום את הגרסה הלבנה למכשיר ה Windows Phone ה- Lumia 800, ושחררה בשעות הבוקר תמונת טיזר בעמוד הפייסבוק שלה שהציגה שלושה תמונות של ידי נשים האוחזים במכשיר Lumia בצבעים תכלת, שחור ואדום ובציפורניהן ניתן לראות לק בצבע תואם. בתמונה הרביעית ניתן לראות יד של אישה  שלא אוחזת מכשיר, עם לק בצבע לבן, דבר שרמז על ההשקה המתקרבת גם למכשיר זה. בשעות הערב נוקיה פרסמה הודעה לעיתונות שבה היא השיקה את הצבע החדש. כרגע ניתן להגיד שהמכשיר יחל להימכר לקראת סוף החודש הנוכחי ובמדינות מסוימות בתחילת החודש הבא. בטיזר נוסף הציגה החברה גם גרסה לבנה למכשיר ה-Lumia 900 שהוכרז בחודש שעבר.

קרא עוד:  פרצה בכרטיסי סים מאפשרת כמעט הכל

אופטימוס בלבן
גם בארץ אנחנו מקבלים גרסה לבנה, למכשיר ה-Optimus Black שמשנה את שמו ל-Optimus White (דגם LG-P970). המכשיר שסקרנו עוד בשנה שעברה מבוסס על מערכת האנדוראיד עם ממשק LG UI, בעל מסך מגע 4 אינצ' (750nits) וברזולוציה של 800X480, מכיל מעבד מעבד 1GHz מסוג Cortex A8 המשולב במאיץ גרפי PowerVR SGX530, יחד עם זיכרון 512MB RAM ואחסון פנימי 1GB. ברזולוציה של 5 מגה פיקסל ותומכת בצילום וידאו HD 720p ובקדמתו מצלמה איכותית יחסית בעלת 2 מגה פיקסל. מחירו יעמוד על 84 ש"ח בחודש ברשת סלקום.

אז מה אתם חושבים? לאיזה מכשיר יותר הולם הצבע הלבן?