כמו הרבה יצרניות סמסונג (Samsung) סימנה את הודו כיעד הראשון להשקת מכשירי סדרת ה-Galaxy M החדשה שלה, ולטענתה שני המכשירים זכו להצלחה ראשונית מסחררת. המטה של החברה בהודו צייץ בטוויטר (Twitter) שכל המלאי הזמין של Galaxy M20 ו-Galaxy M10 אזל תוך פחות מ-24 שעות.

סמסונג אמנם לא מסרה כמה מכשירים נמכרו בפועל, כצפוי, אך כן ציינה שהיא תחדש את המלאי כבר ממחר בצהריים. מכשירי ה-Galaxy M נמכרים בינתיים בהודו באמצעות אמזון (Amazon) בלבד.

כזכור שני מכשירי ה-Galaxy M מיועדים בידי סמסונג להילחם ביצרניות המציעות מכשירים בשוק הכניסה עד שוק הביניים הנמוך, והמחירים שלהם בהתאם. M20 מצויד במסך 6.3 אינץ' עם מגרעת בצורת V וברזולוציית +FHD. המערכת על שבב היא Exynos 7904, והוא מגיע עם 3/32 או 4/64 גיגה-בייט זיכרון. מאחור שתי המצלמות הן בגודל של 13 ו-5 מגה-פיקסל והקדמית בגודל 8 מגה-פיקסל. יש גם סוללת 5,000 מילי-אמפר/שעה.

M10 מגיע עם מסך 6.22 אינץ' ברזולוציית +HD בלבד ועם אותה מגרעת. המערכת על שבב היא Exynos 7870 והוא מגיע עם 2/16 או 3/32 גיגה-בייט זיכרון. המצלמות מאחור זהות אך מקדימה יש חיישן 5 מגה-פיקסל בלבד, והסוללה היא בנפח של 3,400 מילי-אמפר/שעה.

אולי ההצלחה הזו בהודו תזרז את סמסונג לשלוח את המכשיר גם לאזורים אחרים?

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.