כולנו ממתינים בציפייה למכשיר הגלקסי אס 3, אך סמסונג פועלת במקביל להשיק מכשירים נוספים. על פי מרשם הפטנטים האמריקאי האחראי על רישום שמות ופטנטים מסחריים, סמסונג רמזה על מספר מכשירים נוספים שהיא הולכת להשיק בקרוב מסדרת הגלקסי.

החברה רשמה את השמות Galaxy Grand, Galaxy Premier ו-Galaxy Next, ואלו מצטרפים לשמות נוספים שרשמה סמסונג מוקדם יותר השבוע – Glaxy Express, Galaxy Thunder ו-Galaxy Accelerate. מעניין לראות כי השם Galaxy נשאר בכל אחד מהשמות העתידיים של החברה, שכן לא כל המכשירים שמושקים בארה”ב זוכים לתוספת של המילה Galaxy.

מאוד מסקרן אותנו אלו מכשירים עומדים מאחוריהם, והאם מדובר במכשירי דגל, וחלק מהשמות כמו Thunder ו-Premier נשמעים כשמות שיוענקו למכשירים חזקים. אולם יש לציין כי אין הדבר מעיד שאכן השמות הם מכשירים שיוכרזו שכן ייתכן כי החברה מבצעת רישום מקדים לשמות עתידיים שלא בוודאות יוצמדו למכשיר כזה או אחר. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.