סמסונג (Samsung),ְ שעד עתה נשארה מחוץ לתמונה בכל מה שקשור למגמת המצלמה הכפולה מאחור, צפויה בקרוב לסגור קצת פערים. זה יקרה עם זוג מכשירים חדש לשוק הביניים, ה-Galaxy C10 (גלקסי C10) וה-Galaxy C10 Plus (גלקסי C10 פלוס). עם זאת, עדיין לא ברור כיצד סמסונג תביא לידי ביטוי את צמד המצלמות, האם היא תבחר במערך של שתי עדשות עם חיישנים זהים, או האם למשל אחת המצלמות תהיה צבעונית וחברתה מונוכרמטית.

ממה שכן ניתן לדעת, אפשר להעריך כי המכשירים הללו יהיו גם הראשונים של סמסונג להשתמש בשבב מתומן הליבות החדש של קוואלקום (Qualcomm), ה-Snapdragon 660 שכולל את השבב הגרפי Adreno 512, שמיועד לשוק הביניים . לכך צפוי להתווסף גם זיכרון עבודה בנפח של 6 ג'יגה-בייט ומסך שגודלו טרם צוין, אך ההערכה היא כי ינוע סביב ה-6 אינץ'. פרט לכך צפויים המכשירים להיות מצוידים בכפתור הייעודי לשירות העוזרת האישית Bixby (ביקסבי), בדומה לזוג דגמי ה-S8.

משפחת ה-Galaxy C של החברה מתאפיינת בדגמים המיועדים לשוק הביניים ומעלה, ולעתים סמסונג גם נעזרת בה להשקת תכונות חדשות. כך, לדוגמה, סמסונג הציגה בשנה שעברה את C9 Pro כראשון עם זיכרון עבודה בנפח 6 ג'יגה-בייט, וכעת נראה כי בכוונתה לחשוף את C10 זאת בטרם תחל להשתמש במערך צילום כפול באופן סטנדרטי במכשיריה העתידיים.