אוזניות סמסונג Galaxy Buds

שנתיים וחצי מאז השיקה את האוזניות ללא חוטים שלה (Truly Wireless) הראשונות שלה, הכריזה סמסונג (Samsung) אמש על דור חדש תחת השם Galaxy Buds.

היורשות של Gear IconX, שהושקו ב-2016 וזכו לרענון מינורי מאוד לפני כשנה, קטנות וקלות יותר מהקודמות כשכל אוזנייה שוקלת כ-5 גרם בלבד. רכיבי הקול שופרו, לדברי סמסונג, בין היתר בעזרת שימוש בקידוד חדש שפותח בחברה ובעזרת התאמות שנעשו על ידי יצרנית האוזניות הוותיקה AKG, שנמצאת עתה בבעלות סמסונג בעקבות רכישת הרמן קארדון (Harman Kardon). גם מערך המיקרופונים שופר: מיקרופון חיצוני בכל אוזניה משמש לשיחות בסביבה שקטה, או להשמעת רעשי הרקע בעת החזקת האצבע על משטח המגע שבצד החיצוני של האוזניה. מיקרופון פנימי בכל אוזניה מיועד להיכנס לשימוש בשיחות טלפון בסביבה רועשת, תוך קליטת הדיבור של המשתמש מתוך תעלת האוזן.

Galaxy Buds מגיעות עם קישוריות בלוטות' 5 ומתחברות למכשירי Galaxy עם פתיחת קופסת המטען – ללא צורך בחיפוש האוזניות דרך מסך קישוריות הבלוטות' בטלפון. חיבורן לטלפון של סמסונג מאפשר להן לתפקד גם כממשק הפעלה קולי לעוזרת הווירטואלית Bixby. כל אחת מהן כוללת סוללה של 58 מילי-אמפר/שעה המספיקה לעד 6 שעות מוזיקה או 5 שעות שיחה, והמטען כולל סוללת 252 מילי-אמפר/שעה המספיק ל-7 שעות נוספות, כאשר 15 דקות הטענה מספקות יותר משעה וחצי של פעילות לפי החברה.

בנוסף, המטען כולל שקע USB-C, דבר שעדיין קשה למצוא בקטגוריה הזו, כמו גם תמיכה בטעינה אלחוטית בתקן Qi בעזרת כל מטען סטנדרטי, או על ידי הנחתו על גבו של מכשיר ה-Galaxy S10 – ועם הפעלת האפשרות Wireless PowerShare.

קרא עוד:  תרגיל חוזר? סמסונג שוב מתכוונת לחשוף את מכשירי הדגל החדשים לפני MWC

האוזניות יושקו ברחבי העולם ב-8 במרץ, ויגיעו בצבעים שחור, לבן או צהור ובמחיר של 129 דולרים (כ-470 שקלים).