מכשיר המתכתי של סמסונג, ה-Galaxy Alpha, הושק בתחילת השבוע בישראל, והיום הוא רשת אורנג’ (פרטנר) ורשת סלקום מצטרפות להשקה. השניים הודיעו כי יחלו למכור את המכשיר החל מהיום במחיר של 3,299 שקלים באורנג’ ו-9 שקלים פחות בסלקום.

LTE Advanced הראשון
בישראל, דור רביעי (4G) נמצא רק בשלבי ניסיון, זאת לקראת פרסום מכרז התדרים בסוף השנה, אבל ה-Galaxy Alpha הוא הראשון שמבטיח תמיכה ברשת ה-LTE Advanced, טכנולוגיה המספקת מהירות הורדה מקסימלית של 300 מגה-ביט לשנייה. אמנם למרות הצהרותיה של סלקום, דור 4.5 אינו פעיל בישראל וגם אין אישור על כך ממשרד התקשורת, אך מי שבכל זאת רוצה להיות מוכן לרשת המהירה עוד יותר (שתושק בשלהי 2015), יש כיום כבר מכשיר תומך.

ה-Galaxy Alpha כזכור מציע עיצוב דקיק (6.7 מ”מ) ומסגרת מתכתית מעוצבת. הוא מצויד במסך 4.7 אינץ’ 720p, הוא רץ על שבב ה-Exynos 5 Octa  הכולל ארבע ליבות Cortex-A15 ועוד ארבע ליבות Cortex-A7 הפועלות בהתאם לצורך וכן זיכרון לאחסון 32 ג'יגה-בייט שאינו ניתן להרחבה וזיכרון עבודה בנפח 2 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 13 מגה פיקסל עם צילום ב-2K ובקדמתו 2.1 מגה פיקסל, סוללה בהספק של 1,810mAh וגרסת האנדרואיד האחרונה.

Samsung Galaxy Alpha

ה-Galaxy Alpha הוא מכשיר היוקרה של סמסונג עם מסגרת אלומיניום ועיצוב דקיק. המכשיר מצויד במסך 4.7 אינץ' ברזולוציה של 720p פיקסלים, שבב מרובע ליבה Exynos 5 Octa ומצלמה 12 מגה פיקסל בגבו. בנוסף הוא כולל זיכרון לאחסון בנפח 32 ג'יגה-בייט, חיישן טביעות אצבע ומד דופק בגבו. הוא רץ על מערכת האנדרואיד יחד עם ממשק ה-TouchWIZ של החברה.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.