המכשיר השמועתי Galaxy A8, שפרטים אודותיו כבר הודלפו לרשת לפני זמן מה, הוכרז הערב רשמית, ומתברר כי הוא הטלפון הדקיק ביותר מבית סמסונג. ה־Galaxy 8A לא הוכרז באירוע ראוותני, אלא הושק בעדכון באתר סמסונג בסין, שם מסרה החברה אישור לכמעט כל הפרטים עליו אשר כבר דלפו.

המכשיר החדש מעוצב כולו ממתכת, אך זה לא מפריע לו להיות המכשיר הדק ביותר שייצרה החברה ואחד ממכשירי האנדרואיד הדקיקים ביותר – רק 5.9 מ"מ עוביו ומשקל של 151 גרם. למרות עיצובו, המכשיר מיועד דווקא לשוק הביניים וכך גם מפרטו, אשר כולל מסך 5.7 אינץ' מסוג Super AMOLED ברזולוציית Full HD ורץ על ערכת השבבים Snapdragon 615 מתומן הליבות לצד 2 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה.

בנוסף, המכשיר יכלול מצלמה אחורית עם חיישן ברזולוציה של 16 מגה פיקסל עם ייצוב תמונה (OIS) ומצלמה קדמית עם עדשה רחבה 5 מגה פיקסל, כאשר הסוללה, שאינה ניתנת לשליפה כמובן, בעלת הספק של 3,050mAh. עוד שינוי מבורך הינו חריץ להרחבת כרטיס הזיכרון, זאת בנוסף לזיכרון הפנימי המגיע בתצורות של 16 או 32 ג'יגה-בייט על פי העדפת הרוכש וכן כפתור הבית כולל חיישן טביעות אצבע ממש כמו במכשיר הדגל העדכני של החברה .

המכשיר יריץ את גרסת האנדרואיד החדשה Lollipop 5.1.1 עם ממשק ה־TouchWiz המוכר של סמסונג בגרסתו האחרונה ויהיה זמין בארבעה צבעים: זהב שמפניה, שחור ולבן.

מחירו של ה-Galaxy A8 ופרטי השקתו טרם נחשפו.

Samsung Galaxy A8

ה-Galaxy A8 בעיצוב מתכתית ודקיק - 5.9 מ"מ בלבד עוביו. הוא מצויד במסך גדול של 5.7 אינץ' Full HD, שבב Snapdragon 615 מתומן הליבות, זיכרון עבודה 2 ג'יגה-בייט, אחסון פנימי 16 או 32 ג'יגה-בייט עם אפשרות הרחבה, מצלמה 16 מגה פיקסל וחיישן טביעות אצבע. הוא ירוץ על מערכת האנדרואיד בגרסת Lollipop.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-