משפחת מכשירי ה-Galaxy A של סמסונג (Samsung) מיועדת להציע מכשירים שנמצאים היכן שהוא בין Galaxy S ל-Galaxy J, אך עם נטייה קצת יותר למשפחת ה-S, לפחות במראה. הפעם, במקרה של מכשירי ה-Galaxy A6, בסמסונג דווקא בחרו להשיק מכשירים שעל פניו מציעים מראה שקרוב יותר למכשירי סדרת ה-Galaxy J שמיועדת לשוק הביניים התחתון.

זה בא לידי ביטוי בגב מתכתי פשוט, ברצועות אנטנה שמאוד בולטות מאחור, וגם בשוליים יחסית עבים במונחים של הדור הנוכחי כשמסתכלים על המכשירים מקדימה. עם זאת, עדיין מדובר במכשירים שמציעים מסך ביחס היבט של 18:9 ברזולוציית +FHD, ובכך לפחות הם נבדלים, לפחות כרגע, באופן די ברור מסדרת ה-J. סמסונג תציע את A6 עם מסך בגודל 5.6 אינץ', כשבאח הגדול +A6 היא כבר תשלב מסך 6 אינץ'.

בנוסף, לראשונה במכשירי Galaxy A, גרסת הפלוס של המכשיר תגיע מאחור עם צמד מצלמות שמזכירות, לפחות בעיצוב, את מכשירי ה-Galaxy S האחרונים: שתי עדשות זו מעל זו מעל כפתור חיישן טביעות אצבע אלפטי ויחסית צר, והכל בתוך מסגרת תחומה ייעודית.

הפרטים המלאים על צמד המכשירים עדיין אינם ידועים, אבל המערכת על שבב שלהם תהיה Exynos 7870 במהירות מרבית של 1.6 גיגה-הרץ, וייתכן שכהרגלה סמסונג תציג גם מכשירים המבוססים על מעבדיה של קוואלקום (Qualcomm), ובמקרה המסוים הזה Snapdragon 625. המכשירים יגיעו עם 3/4 גיגה-בייט זיכרון עבודה שילוו ב-32/64 גיגה-בייט זיכרון אחסון בהתאמה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.