ילדי שנות ה-80׳ לבטח זוכרים את ההתכנסות סביב הטלוויזיה בשבת בבוקר בשביל לצפות בפרק חדש של כוח המחץ (G.I. Joe), סדרה מצויירת ושלל הצעצועים של הסברו (Hasbro) באותו השם. כעת הסדרה מנסה להמציא את עצמה מחדש עבור הדור הצעיר יותר עם משחק חדש לטלפונים – G.I. Joe: War on Cobra.

War On Cobra פותח על ידי Emerald City Games. מדובר משחק אסטרטגיה מהיר במודל פרימיום שהותאם לעולם המכשירים הניידים. במשחק על שחקנים לבחור צד מבין חיילי כוח המחץ או ארגון קוברה, להקים ולתחזק בסיס צבאי, לשדרג ולהגן עליו מפני מתקפות אויב או לתקוף בסיסים אחרים. אלו יכולים להיות של אויביים ממוחשבים או שחקנים אמיתיים.

למשחק מערכת קלפים המאפשרת לתחזק ולשדרג את היחידות השונות ואף לזכות ב׳גיבורים׳ המבוססים על דמויות ראשיות מהסדרה המצוירת שהם בעלי יכולות מיוחדות.

G.I. Joe: War on Cobra זמין להורדה בחינם עם רכישות בתוך המשחק עבור מכשירי אנדרואיד ו-iOS.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.