דליפה כזו מאסיבית כבר מזמן לא הייתה: מקור אלמוני חשף באינטרנט את התוכניות השנתיות של החברות הסיניות וואוי (Huawei) ושיאומי (Xiaomi), כשבפועל מדובר על מעין סכימה של גרף שמפרטת מה מתכננות החברות להמשך שנת 2015.

הליינאפ של שיאומי כולל בתוכו את מכשיר ה-Mi 4s שלפי הגרף ייצא לשוק כבר בחודש הבא. ה-Mi 4s אמור להיות גירסה משודרגת מעט של ה-Mi 4 שכולל את מערכת Snapdragon 810 ומצלמת 13 מגה פיקסל עם מייצב תמונה אופטי. השדרוג הרציני הבא של שיאומי צפוי להתרחש לקראת תקופת החגים בסוף השנה עם ה-Mi5, שאמור להיות מצויד במערכת Snapdragon 820, מסך 5.2 אינץ' Quad HD ומצלמת 20 מגה פיקסל.

בנוסף תשיק שיאומי בחודש יולי הקרוב את ה-Redmi Note 2 וה-Redmi Note 2 Pro, שאמורים לכלול מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 1080p, ולהיות מובדלים אחד מהשני בעיקר במערכות העל-שבב (Snapdragon 410 בגירסה הרגילה, Snapdragon 615 בגירסת הפרו).

וואווי, לעומתה, כנראה תתמקד בעיקר בסדרת ה-Honor ותציג עד סוף השנה כ-4 גירסאות שונות שלו בגדלים מסך שונים (5-5.5 אינץ') וגופים שונים (ממתכת ועד סיליקון). בחודש הבא תשחרר החברה את ה-Mate 8 שיכלול בין היתר מסך 6 אינץ' ברזולוציית WQH ומצלמת 16 מגה פיקסלים.