מכשיר הדגל הבא של חברת סמסונג, ה-Galaxy S8, צפוי להיחשף לעולם באירוע מיוחד של סמסונג בניו-יורק תחת הכותרת Unbox Your Phone בסוף חודש מרץ. עם זאת, המדליף הסדרתי והאמין אוון בלאס חשף מוקדם יותר היום (ד') תמונות ברזולוציה מלאה של המכשיר, שמכירתו לציבור תחל (על-פי השערות) הנראה באפריל השנה.

https://twitter.com/evleaks/status/836762073384292353

כפי שרומז הטיזר של סמסונג מ-MWC, סמסונג רוצה "להמציא מחדש את הסלולרי" עם מכשיר שמסגרת המסך שלו מינימליסטית. בתמונות ניתן לראות שאין בקדמת המכשיר כפתורים פיזיים, מה שאומר ככל הנראה שסמסונג יאפשרו סוף סוף למקם את כפתורי התפריטים כמו ברוב מכשירי אנדרואיד, ולא הפוך כמו ברוב המכשירים מבית סמסונג. הדליפה אמנם לא כוללת מידע מפורט על חומרת המכשיר או גירסת מערכת ההפעלה שתותקן בו, אך סמסונג הכריזה זה מכבר שהמעבד של ה-Galaxy S8 צפוי להיות בטכנולוגיית Exynos 9 החדשה שלה.

הדליפה של תמונות המכשיר מגיעה בתזמון מעניין מאוד. השבוע מתקיים כנס הסלולר העולמי לשנת 2017, בו הכריזה סמסונג רק על מספר מצומצם ולא מרגש של מוצרים חדשים. בניגוד לשנים קודמות בהן בחרה סמסונג להכריז על מכשיר דגל באירוע, השנה זו מלקקת עדיין את פצעיה מפרשת הסוללות של ה-Galaxy Note 7 ולכן נוכחותה בכנס לקתה בחסר וההכרזה על ה-Galaxy S8 נדחתה לסוף חודש מרץ. דווקא היום, כשהמכשירים החדשים של נוקיה ובלאקברי מככבים בכותרות העיתונים והאתרים, התמונות המודלפות של ה-Galaxy S8 מזכירות לכולם שעוד יש למה לחכות לפני ששוקלים חזרה למותגים הנוסטלגיים.

קרא עוד:  מעבר לציפיות: סמסונג מכרה כמעט 7 מיליון טלפונים תומכי דור 5