“אריק אוהב את הפוסט שלך”, “יוני ו-4 אנשים נוספים אוהבים את הקישור שלך”. גם לכם זה נשמע מוזר? החל מיום שישי האחרון, פייסבוק (Facebook) הוסיפה תמיכה בממשק עברי מלא באפליקציה.

משתמשי האנדרואיד הופתעו ביום שישי האחרון לגלות כי בשימוש באפליקציית הפייסבוק התווספה לה שפת העברית כברירת מחדל, וכי כל ממשק המשתמש מוצג כעת מימין לשמאל. העדכון האחרון של האפליקציה הוסיף תמיכה בעברית כך שגם ההתראות האחרונות שלנו מוצגים בעברית, זאת מלבד פיד החדשות והגדרות השונות.

השינוי מתברר מתרחש למי ששפת הממשק בטלפון מוגדרת כעברית, כך שעד כה אמנם כן הוצג ממשק עברי באפליקציית פייסבוק אך באופן חלקי בלבד. הממשק הוצג כמו בגרסה האנגלית, כלומר משמאל לימין כאשר אייקון פיד החדשות משמאל וההגדרות מימין.

כך תחזרו לממשק באנגלית

מי שלא אוהב את השינוי ומעדיף את הממשק באנגלית, יוכל לשנות זאת בקלות יחסית. יש להפעיל את האפליקציה, ללחוץ על כפתור הההגדרות שמצד שמאל (3 הקווים), לגלול עד החלק התחתון ותחת “עזרה והגדרות” לחצו על “הגדרות אפליקציה”. במסך זה לקראת הסוף לחצו על “שפה” ושם במקום “שפת המכשיר” בחרות בשפה האנגלית.

כאמור, השינוי מתרחש בשל ממשק העברי של מכשירכם, כך שאם אתם משתמשים בממשק אנגלית במערכת האנדרואיד, זה לא אמור להתרחש.

קרא עוד:  פייסבוק מודה: מיליוני סיסמאות אינסטגרם נשמרו בקובץ טקסט פשוט

אצל משתמשי אפל (Apple) הבעיה גדולה יותר, שכן בעדכון שהתקבל בחודש אוגוסט האחרון הוגדרה העברית כברירת מחדל בדומה למשתמשי האנדרואיד, אולם באפליקציה לא ניתן לשנות לשנות שפה כך שכרגע הם נאלצים להישאר כרגע “תקועים” בהתאם לשפת המערכת ללא יכולת שינוי בהגדרות האפליקציה. עדכון נוסף שהגיע למכשירי iOS לאחר מכן נעל את שינוי השפה לאנגלית.  (תודה לנדב ספיר על הטיפ!)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.