פחות משבועיים נותרו להשקה הרשמית של ה-G4, מכשיר הדגל החדש של LG, אבל הפרטים המלאים נחשפו, ומי שעומד מאחורי הוא המדליף הסדרתי הידוע evleaks@ ששם לב שהעמוד של המוצר כבר עלה באתר של LG. עם זאת, לאחר החשיפה הדף הורד, אבל הפרטים כבר הספיקו לדלוף לרשת.

למי שעוד היה ספק, המכשיר יוצע עם גב עור תפור בכמה צבעים ייחודיים, אבל מי שירצה יוכל לרכוש גרסה מעט פשוטה יותר שתהיה מצוידת בגב פלסטיק. כך או כך, הגב יהיה ניתן להסרה והוא יאפשר את החלפת הסוללה שנפח העבודה של עומד על 3,000 אלפיות-אמפר/שעה, וזהו נפח נאה למדי. חוץ מזה, מעל הסוללה יש מקום לשיבוץ כרטיס microSD למי שיהיה מעוניין בהוספת כרטיס זיכרון.

המסך היה כצפוי בגודל של 5.5 אינץ' ברזולוציית 2.560×1,440 פיקסלים בתצוגה המכונה על ידי החברה בשם Quantom Display ואמורה להבטיח צבעים חדים, אולי גם בגלל שהמבנה הפיזי של המכשיר יהיה בעקומה עדינה שתזכיר אולי את ה-Flex 2 במידה מסוימת, אבל כאמור, באופן עדין משהו.

הגודל הפיזי יהיה 149.1×75.3×8.9 מ"מ, אבל החברה לא סיפקה בדף את המשקל שלו, כמו גם פרטים רשמיים על המערכת על שבב של המכשיר שאמורה להיות Snapdragon 810. מה שעוד ידוע, אבל לא בזכות ההדלפה הזו, הוא שזיכרון העבודה יהיה 3 ג'יגה-בייט והמצלמה האחורית תהיה מצלמת 16 מגה-פיקסלים.

LG G4

מכשיר ה-LG G4 הוכרז בסוף חודש אפריל 2015. בגרסתו החדשה הוא כולל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 2K, רץ על שבב ה-Snapdragon 808 עם זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 16 מגה פיקסל ובקדמתו מצלמה 8 מגה פיקסל וירוץ על מערכת האנדרואיד Lollipop.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.