מצלמות הפולורואיד, שהיו פופולריות בשלהי המאה הקודמת, חוזרות בעיצוב רטרו חדשני וקומפקטי, כשהדפסת הצילום נעשית בתוך 2 שניות על גבי עותק קשיח וחוסכת את הצורך בפיתוח פילם.

לדברי ליז בינשטוק מרשת חנויות הצילום הלד, צילום ללא סמארטפון חושף את הדור הצעיר לראשונה לחוויה שהוא לא מכיר. עולם שכמות התמונות בו מוגבלת ויש צורך לכוון לשוט מוצלח מכניס אלמנט של ריגוש בכל תמונה, תחושה שמלווה את עולם הצילום מתחילת דרכו והתפספסה אצל דור הסמארטפון. במקום שהתמונה "תיקבר" במחסן הדיגיטאלי של עולם המיחשוב אפשר לתת אותה במקום כמתנה לחברים, בני משפחה או שותפים לעסקים ולתלות בבית או במקום העבודה.

המצלמה מבית פוג'י זמינה במבחר צבעי פסטל רעננים של ורוד, שחור, לבן, צהוב, אדום, סגול ותכלת. העדשה מתכווננת באופן ידני בהתאם לתנאי תאורה שונים כמו צילום בחדר, מעונן, מעונן שמשי, בהיר ושטוף שמש. חבילות הפילם מגיעות בסדרות של 10 או 20 תמונות.

מפרט טכני: גודל התמונה 62*46 מ"מ, טווח פוקוס 0.6 מ"מ עד אינסוף, מהירות צמצם 1/60 שניות, פלאש פנימי, משקל 307 גרם.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.