חברת שמעוני, ייבואנית FUJIFILM בישראל החלה בשיווק מצלמת דמי SLR קומפקטית 10 מגה פיקסל עם פוקוס עוקב. המצלמה שהוכרזה לפני כחודשיים בעולם, תימכר בישראל תמורת 1,190 ש"ח. מפרט מלא בהמשך.

הודעה לעיתונות

פוג'י משיקה בישראל מצלמה חדשה בעלת תכונה ייחודית של פוקוס עוקב לצילום ילדים וצילומי תקריב

חברת FUJIFILM, המיוצגת בארץ על ידי קבוצת חברות שמעוני, משיקה בישראל את המצלמה הדיגיטלית החדשה, דמוית SLR, מדגם S-1500. למצלמה תכונת SR, המאפשרת זיהוי תנאי צילום והתאמת העדשה והחשיפה אליהם להשגת תמונה אופטימלית. בנוסף, מאופיינת המצלמה בתכונה ייחודית של פוקוס עוקב לצילום ילדים, וכן צילומי תקריב ממרחק של 5 ס"מ.

המצלמה החדשה הינה בעלת זום אופטי X12 ורגישות גבוהה מאוד לאור, מסך של "2.7, מייצב כפול, וטכנולוגיית זיהוי פנים (FD). המצלמה הינה קטנה וקלה יחסית למצלמות SLR, פשוטה וידידותית מאוד לתפעול. את התמונות ניתן להעביר מהמצלמה למחשב בחיבור מהיר- USB2.

המפרט הטכני של מצלמת S-1500:

המחיר לצרכן כולל מע"מ: 1,190

ניתן להשיג את המצלמה החדשה בחנויות הצילום המובחרות וברשתות השיווק ברחבי הארץ, עם אחריות של שנתיים מלאות של קבוצת החברות שמעוני.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.