ככל שההכרזה על האייפון הבא הולכת וקרבה, כך גם הולכת וגדלה חרושת השמועות סביב הסמארטפון הבא מבית אפל. השמועות וההדלפות לא מפסיקות להגיע, אלא שעכשיו מגיעות גם תמונות של מה שנראה כחלק מהמכשיר החדש.

התמונות שדלפו לרשת מציגות את הפאנל הקדמי של מכשיר האייפון 6 לצדת האייפון 5 או 5S (לא ברור בתמונה). העובדה כי הפאנל הקדמי זהה בדיוק לזה של מכשירי האייפון הקודמים, פרט לכך שהוא גדול יותר, רק מאששת את השמועות שאפל אכן תוציא מכשיר אייפון עם מסך בגודל של 4.7 אינץ'. בתחתית הפאנל הקדמי נמצא כפתור הבית, שצפוי להגיע עם חיישון ה-Touch ID באופן מובנה, כאשר מעליו ניתן למצוא את האפרכסת, המצלמה הקדמית, ושאר החיישנים שנמצאים בקדמת המכשיר.

בינתיים, המירוץ של חברות האביזרים להגיע מוכנות להשקת האייפון הבא נמצא גם כן בעיצומו, כאשר חלקן לא ממתינות וכבר מייצרות כיסויים בהתאם לשמועות. כמה תמונות שעלו לרשת מציגות את מה שעתיד להיות הכיסוי למכשיר האייפון 6, כיסוי סיליקון שדיי מזכיר בצורתו את כיסויי הסיליקון של מכשירי ה-Galaxy S של סמסונג. הכיסויים מציגים גם כן אפשרות למסך גדול יותר וכמו כן מיקום חדש לכפתור ההפעלהכיבוי, חידוש שנשמע לראשונה. על פי הכיסויים ניתן גם להסיק כי המכשיר ינטוש את פינותיו המרובעות (כמו ב-iPhone 5/5S) ויעבור לעגולות (כמו ב-iPhone 5C). עוד ניתן לראות כי כפתורי הווליום ומתג ההשתקה יישארו במקומם, וכמו כן הרמקול והמיקרופון של המכשיר, יחד עם חיבור ה-Lightning המוכר של החברה.

קרא עוד:  מצלמה משולשת, מסך מלא ואנדרואיד ב-200 שקלים? זהו Ulefone Note 7

etui-silicone-iphone-6-011

על פי השמועות, אפל צפוייה להשיק השנה, כמו גם בשנה שעברה, שני מכשירי אייפון חדשים – אחד בעל מסך של 4.7 אינץ' והשני בעל מסך של 5.5 אינץ', מה שמכניס את אפל, לראשונה, אל תחום הפאבלטים. המכשירים החדשים צפויים לכלול את מעבד ה-A8 של החברה שעתיד להחשף לצידם, מצלמה משופרת וכמו כן את קורא טביעות האצבע הייחודי של החברה.