השנה החדשה מתקרבת, כמו שנהוג כל שנה בתקופה הזאת, מקבלים מתנות, ונותנים מתנות ובסוני אריקסון ו-LG החליטו להעניק לבעלי מכשירי הסמארטפון המתקדמים מתנה משלהם. אם עד היום לא היה בכוונתכם להשקיע בכרטיס זיכרון למכשיר שלכם, סוני אריקסון ו-LG החלו בשיתוף פעולה עם חברת Box.net המספקת שירותי אחסון קבצים בענן כדי לתת לכם 50 ג'יגה לאחסון קבצים במתנה.

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לקבל את המתנה זה להוריד את האפליקציה של Box למכשיר הסמארטפון שלכם דרך האנדרואיד מארקט ולפתוח חשבון עד לסוף השנה הנוכחית. לרוב, שאר המשתמשים מקבלים רק 5 ג'יגה בחינם וכמות אחסון של 50 ג'יגה הייתה עולה לכם כ-80 שקלים בחודש (20$), לכן אנחנו באמת מקבלים פה מתנה מרשימה.  גם אם אתם חושבים לעצמכם עכשיו, "למה אנחנו צריכים חשבון שכזה" וכמות נוספת של זיכרון שיהיה זמין בענן – אל תזלזלו, ניתן להשתמש בו כדי להעלות קבצים, לגבות את התמונות והמידע שלכם ממכשיר הטלפון וגם לשתף את הקבצים עם חברים.

כך סוני אריקסון ו-LG מצטרפות ל-HTC שמציעה גם היא אחסון ברשת מבוסס ענן עם השירות של דרופבוקס אם כי שם נקבל רק 5GB, וגם אצל אפל שהחלה את הטרנד נקבל גודל דומה עם שירות iCloud בחינם.  יש לציין כי אם תשתמשו בתעבורת נתונים מחבילת הגלישה שלכם כדי להעלות או להוריד קבצים זה יגזול מרוחב הפס ומהחבילה מהר מהרגיל, לכן, מומלץ להוריד את הקבצים או לגשת אליהם כאשר אתם בטווח כיסוי של רשת ה-WiFi. להורדה.