לתחום השעונים החכמים הצטרף השבוע מתחרה נוסף – Fossil Q, של יצרנית השעונים האנלוגיים פוסיל (Fossil), בניסיון ראשון שלה להיכנס לשוק יחד עם Tag Heuer.

השעון, שכבר הושק בחודש שעבר, החל להימכר בחנות Google Play תחת תג מחיר של 275 דולר (לפני מיסים) והוא אף זול יותר מ-Moto 360 דור שני ושעון וואווי (Huawei Watch) הנחשב למתחרה העיקרי שלו בתחום שעוני היוקרה מבוססי Android Wear.

כזכור, השעון הוא פרי שיתוף פעולה של פוסיל עם אינטל (Intel) אשר סייעה גם ל-Tag Heuer להשיק את השעון שלה ולכן הוא מבוסס על שבב ה-curie לצד מסך 1.5 אינץ' עגול בצפיפות פיקסלים של 240ppi. הוא חסין למים ואבק בתקן IP67, יש לו אחסון פנימי של 4 ג'יגה-בייט וזיכרון עבודה של 2 גי'גה-בייט.

בניגוד לדגמים החדשים של היצרניות, אין לו WiFi, אבל כן הוא תומך בחיבור למכשירי אנדרואיד (4.4 ומעלה) או iOS (גרסה 8 ומעלה) ובעבור 20 דולר נוספים נקבל גם רצועה מתכתית במקום רצועת עור בדגם הבסיסי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.