יצרנית השעונים Fossil (פוסיל) נכנסת לתחום המחשוב הלביש והציגה שעון חכם מבוסס על מערכת ה-Android Wear שיימכר ב-275 דולר.

השעון יושק תחת השם Fossil Q Founder והפרט היחיד שנמסר לגביו זאת מלבד התמונות מהן ניתן להתרשם מעיצובו היוקרתי ואפשרויות החלפת רצועות, היא העובדה כי מדובר במסך עגול וגם כי היא עבדה עם אינטל בשיתוף פעולה, מה שאומר שהוא רץ על שבב ה-curie, אותו אחד הקיים בשעון המתחרה של Tag Heur.

מלבד השעון, החברה חשפה למעשה סדרה חדשה של מוצרים חכמים תחת השם Fossil Q וזה יכלול גם את Q Grant שהוא שעון "רגיל" לכל דבר אך משלב בנוסף גם קישוריות Bluetooth המתקשרת עם האפליקציה בטלפון ומספק מידע רב כמו מד צעדים, רטט כאשר מתקבלת התראה, מעקב אחר אימונים ועוד. יש לו נוריות LED בצבעים שניתן להתאים בהתאם להתראה. השעון יוצע במחיר של 175 עד 195 דולר.

בנוסף היא חשפה גם את Q Dreamer ו-Reveler , שהן רצועות ניטור חכמות ומעוצבות המספקות מידע בסיסי והתראות ברטט ונוריות בזמן השימוש עם המכשיר החכם.

כל המוצרים ישוחררו לשוק בחודש הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.