יצרנית השעונים פוסיל (Fossil) הכריזה על ה-Hybrid HR, שעון חכם היברידי המשלב בין בין מחוגים קלאסיים ומסך דיגיטלי. בעוד שבעבר הופצו שמועות על כך שטכנולוגיה זו ניצבת בליבת עסקת 40 מיליוני הדולרים עם גוגל (Google), בפוסיל טוענים כי אין כל קשר בין הדברים – ולמעשה השעון החכם כלל לא מבוסס על Wear OS, אלא על מערכת הפעלה שפותחה במיוחד עבורו.

תחת מחוגי השעון מותקן מסך מונוכרומטי בעל קצב עדכון נמוך יחסית (דומה לקיים בספרים אלקטרוניים מבוססי e-ink). מן הסתם, מסך שכזה איננו יכול להציג אפליקציות מורכבות או אנימציות מרשימות, אולם היתרון הוא זמן סוללה מרשים ביחס לקטגוריה, לא פחות משבועיים בין טעינה לטעינה. זאת ועוד, בפוסיל טוענים כי Hybrid HR תומך ברוב הפונקציות להן מצפים הלקוחות משעונים חכמים, בהן מעקב אחר תנועה, ספורט ושינה, חיישן דופק, שליטה באפליקציות מוזיקה והצגת התראות מכשיר טלפון חכם.

בנוסף, Hybrid HR עמיד במים עד לעומק צלילה. גודל המארז עומד על 42 מילימטרים, והוא יוצע למכירה בשני צבעים: זהב ושחור/אפור. בהתאם לצבע הנבחר ולסוג הרצועה, עומד מחירו של השעון על בין 195 ל-215 דולרים. ה-Hybrid HR זמין כבר עתה לרכישה מהאתר הרשמי של פוסיל, וצפוי להגיע בהקדם לחנויות נוספות המציעות את מבחר שעוני המותג.