בראיון עם המפתחים של סדרת Forza שהועלה מוקדם יותר היום ל-Mixer, פלטפורמת הזרמת הוידאו של מיקרוסופט, נחשף כי Forza Motorsport 8 לא נמצא בפיתוח ובמקום זאת החברה מתכננת להשיק חבילות הרחבה חדשות ל-Forza Motorsport 7, מה ששובר את רצף המשחקים השנתי מאז שנת 2011.

בראיון שכלל קטעי משחקיות מגרסת ההדגמה של Forza Horizon 4 החדש ו-Forza Motorsport 7 של שנה שעברה, אמר כריס אסאקי, בכיר ב-Turn 10, שכל צוות הפיתוח של הסטודיו עובד על Forza Motorsport 7, ולא על המשחק הבא. בהמשך הוא הוסיף: "אנחנו בוחנים מסלולים וסוגים שונים של הרחבות", כך שייתכן שבשנת 2019 לא נראה משחק חדש בסדרה אלא חבילת הרחבה גדושה בתוכן ל-Motorsport 7 של שנה שעברה שזכה אצלנו לביקורת אוהדת.

מאז Motorsport 4 שהושק בשנת 2011, שתי חברות אחראיות על פיתוח משחקי Forza לסירוגין, אלא שהמשחקים בסדרת Motorsport של Turn 10, שמתרכזים במסלולים סגורים, לא השתנו הרבה פרט למספר בודד של מסלולים ורכבים חדשים שהתווספו לצד שינויים ויזואליים, ויתכן שבחברה החליטו שחבילת הרחבה למשחק הקיים עדיפה מאשר פיתוח של אחד חדש.

במסיבת העיתונאים של מיקרוסופט ב-E3 בתחילת חודש יוני חשפה החברה את Forza Horizon 4 שלוקח את פסטיבל הוריזון לבריטניה. המפתחים הבטיחו המשך תמיכה מלאה במשחק גם לאחר יציאתו והוספת מירוצים, מכוניות ושינויי עונות על בסיס שבועי, כך שייתכן שאת התמיכה הזו הם התכוננו מראש לספק במשך השנתיים הקרובות.

קרא עוד:  חגיגות יום השנה השלישי של Overwatch יתחילו ביום שלישי