מוקדם יותר החודש מיקרוסופט (Microsoft) הוסיפה את המשחק Forza Motorsport 5 לרשימת המשחקים החינמיים של חודש ספטמבר למנויי Xbox Live Gold וכן נתנה את Forza Motorsport 6 לכמה ימי ניסיון בחינם. כל אלו היו כחלק מחגיגות ההשקה של Forza Motorsport 7 שיראה אור בתחילת החודש הבא, וכעת, הכריזה החברה כי דמו המשחק יעלה ב-19 לחודש לחנות ויהיה זמין להורדה לבעלי ה-Xbox One והמחשב האישי.

הדמו יכלול שלוש חוויות מירוץ מהמשחק: נהיגה במשאית מירוץ של מרצדס במסלול מוג'לו שבאיטליה, נהיגה ב-Nissan NISMO GT-R LM במסלול בנורבורגרינג שבגרמניה בתנאי סופות ברקים ורעמים, מה שישפיע על הנהיגה ויביא למראות שטרם נראו כמותם בסדרה. המסלול האחרון ייערך בדובאי עם Porsche 911 GT2 RS, מכונית העל החדשה של פורשה שהוכרזה בכנס של מיקרוסופט ב-E3 ומעטרת את עטיפת המשחק.

בנוסף, משחררת החברה סרטון פרסומת מקורי ל-Forza Motorsport 7 החדש תחת הכותרת "מכוניות מוזיקליים", מעין גרסה קיצונית "לכסאות מוזיקליים". בקידמון נראים מספר אנשים, בניהם גיימרים חובבים וכמה מפורסמים, כגון קן בלוק ואדם קורולה (קומיקאי ומנחה טלוויזיה אמריקאי) מסתובבים סביב מכוניות על, בניהן Pagani Huarya, Porsche Cayman GT4, Plymouth Barracuda, Nissan GT-R, וכן המוסטאנג של קן בלוק עצמו ("Ford Mustang "Hoonicorn). כשהמוזיקה נפסקת על המשתתפים לרוץ ולתפוס את המכונית הכי קרובה אליהם, או, מכיוון שלא מדובר בכסאות אלא במכניות על בשווי מליוני דולרים, את זו שהכי ירצו. את השאר ניתן לכם לראות בעצמכם.

קרא עוד:  מיקרוסופט תציג את Surface Go 2 ואת Surface Book 3 בכנס האביב שלה

https://www.youtube.com/watch?v=_PKL3323wkQ

Forza Motorsport 7 יהיה זמין ב-3 באוקטובר לכלל השחקנים, או ב-29 לספטמבר לאלו שרכשו את חבילת ה-Ultimate Edition של המשחק. המשחק, כזכור, פותח כדי להוציא את המירב מה-Xbox One X החדשה כאשר יפעל ברזולוציית 4K וב-60 פריימים לשנייה.